BBL Play-Off Final Serisi | E. Pilsen 2-4 FB Ülker - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL Play-Off Final Serisi | E. Pilsen 2-4 FB Ülker

Cevap: BBL Play-Off Final Serisi | E. Pilsen 2-4 FB Ülker

Biz burada Fenerbahçe'yi büyük yazmayız.Nerede olduğu hatırla,ona göre yaz.

Ülker desteğiyle bir şampiyonluk daha gitti ezeli rakibe.

4-4 oldu skor.

Yine de tebrik edelim.

at gözlüğünü sana çok kötü iade ederiz , forumun diğer taraftarlara açık olması başlı başına ilginçken birde bize laf yetiştirmeye çalışıyorlar.. :sopa:

o değil de, çok fazla müsammaha gösteriliyor bunlara bence burada. biz onların forumunda Galatasaray'ın ilk harfini büyük yazsak yemediğimiz küfür kalmaz. adam burada açık açık ezik propogandası yapıyor; üstüne üstlük had de bildiriyor!

adam gibi guest olacaklara bişiy diyecek halimiz yok. ama burasının tarafsız bir spor forumu OLMADIĞINI herkesin bilmesi gerekiyor.

burada demokrasi olacaksa da bu, sadece Galatasaray taraftarlarına olmalıdır. diğer takım taraftarlarının böyle bir serbestisi olmamalıdır. çünkü bu hoşgörünün sonu, Galatasaray yerine gs-igs ve 6s gibi şerefsizliklerin sergilenmesine kadar gider!

kimisi de çıkıp ""biz onlardan farklıyız; zart-zurt" diyor. farklı olacaksak içeriğimizle ve zenginliğimizle olalım, acziyetimiz ile değil! sana ekmek verene ekmek vereceksin, taş atana da taş fırlatıcaksın. yoksa bundan farklı bir hareket tarzı, maalesef ülkemizde kerizlik ve aptallık olarak görülmektedir.

beğenmeyen de bu foruma gelmesin, kendi forumlarında takılsın. öyle değil mi?

...

at gözlüğünü sana çok kötü iade ederiz , forumun diğer taraftarlara açık olması başlı başına ilginçken birde bize laf yetiştirmeye çalışıyorlar.. :sopa:

o değil de, çok fazla müsammaha gösteriliyor bunlara bence burada. biz onların forumunda Galatasaray'ın ilk harfini büyük yazsak yemediğimiz küfür kalmaz. adam burada açık açık ezik propogandası yapıyor; üstüne üstlük had de bildiriyor!

adam gibi guest olacaklara bişiy diyecek halimiz yok. ama burasının tarafsız bir spor forumu OLMADIĞINI herkesin bilmesi gerekiyor.

burada demokrasi olacaksa da bu, sadece Galatasaray taraftarlarına olmalıdır. diğer takım taraftarlarının böyle bir serbestisi olmamalıdır. çünkü bu hoşgörünün sonu, Galatasaray yerine gs-igs ve 6s gibi şerefsizliklerin sergilenmesine kadar gider!

kimisi de çıkıp ""biz onlardan farklıyız; zart-zurt" diyor. farklı olacaksak içeriğimizle ve zenginliğimizle olalım, acziyetimiz ile değil! sana ekmek verene ekmek vereceksin, taş atana da taş fırlatacaksın. yoksa bundan farklı bir hareket tarzı, maalesef ülkemizde kerizlik ve aptallık olarak görülmektedir..

beğenmeyen de bu foruma gelmesin, kendi forumlarında takılsın. öyle değil mi?

...

esas konu ile ilgili yazacaktım, bu ezik vatandaşa kızıp başka yorum yazdım.

gelelim mevzuya:

febe basketbolda şampiyon olmuştur. kendilerini tebrik etmiyorum; çünkü .....de bile değil ne yaptıkları ve bundan sonra da yapacakları. ben bunları herhangi bir rakip camia olarak da görmüyorum.

ama kimsenin şampiyonluğunu inkar edecek de değiliz, çünkü bunu ancak bu ezikler yapar. olay budur..

Basketbolda fenerbahçe-ÜLKER ile rekabet etmek istiyorsak, bizimde büyük bir sponsor bulmamız lazım.

Basketbolda fenerbahçe-ÜLKER ile rekabet etmek istiyorsak, bizimde büyük bir sponsor bulmamız lazım.

Katılıyorum. Hıncal Uluç'ta dile getirmişti Ülker en büyük aslan payını fenere vermiş yan ürünlerini Galatasaray ve bjk'ye vermiş bu iki kulüp bunu nasıl kabul etmiş diyerek söyleniyordu. Ülkerle anlaşmamızı fes etmemiz lazım.

acilen fes cafe crown cola turka diger yanda fenere koskoca ÜLKER bune ya gidin anlaşın başka bir sponsorla

umarım BJK en kısa zamanda Efes Pilsen ile anlaşır da, bu durum bize de örnek olur ve kendi niteliklerimize yakışır bir sponsor buluruz..

Üst Alt