Bedelli Askerlik Ücretleri Belli Oldu | 05.08.2020 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik Ücretleri Belli Oldu | 05.08.2020

2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin bedelli askerlik tutarı belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli askerlik 37 bin 70 liraya çıktı.

hey gidi 18bine yapmıştık hem de öğle arasında.
şanslı gibi gözüken ama gidip görmekte yarar var dedikleri şeyden ötürü şanssızlık bence o bedelli. :D bizim yaptığımız daha iyiydi.
çok okumak mı, gezmek mi gibi bir şey. o saçmalıkları, mallıkları bizzat görmek insan hayatında katkısı olan seylerden .d

6 ay gidecegime intihar ederim, tecil bozdursam atıyorum kısa dönem çıktı, o zaman bedelliye çevirebiliyor muyum? 2022 sonuna kadar tecilli ama bunu bilmemde fayda var

şanslı gibi gözüken ama gidip görmekte yarar var dedikleri şeyden ötürü şanssızlık bence o bedelli. :D bizim yaptığımız daha iyiydi.
çok okumak mı, gezmek mi gibi bir şey. o saçmalıkları, mallıkları bizzat görmek insan hayatında katkısı olan seylerden .d
Malliklarin insan hayatina hicbir katkisi olmayacagi inancini tasiyorum kmk.

Malliklarin insan hayatina hicbir katkisi olmayacagi inancini tasiyorum kmk.
bence var. o heriflerinde varlığını bilmen, olası karşılaştığında bir şeyleri anlatırken kendini yıpratmaman için ideal örnek. anlatırlardı ama ben bu kadar malı aynı yerde görmedim. 1 değil 2 değil 5 defa tatlı dille anlatılan bir şeyi yaptı herifin teki ya. duymamasına imkan yok 25 kişilik koğuşlar. yapması gereken de 20mt ilerideki banka oturmamak bu kadar. bunu anlamamış sığır 5dk sonra bu salak yüzünden herkesi koğuşa topladılar. 2 saat en azından yaşanabilir bir sıcaklıkta hava alma imkanı da yok oldu. neden? bu amip söyleneni yapmadı. şu adamı dövsen nolur, sövsen nolur. bu tarz adamlara sinirlenmemen gerektiğini bile öğreniyorsun.

daha neler neler ya. ben memnunum gittiğime. yani bazen koşuşturmada bunalıyorum 1 tur daha yapabilirim gibi geliyor hatta. :D

Üst Alt