Bedelli Askerlik - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

Başvuralı 10 15 gün oldu ama edevlette güncelleme olmadı.Askerlik durumu sınıf ve tertibat bekliyor ve 31.10 tarihine kadar askerlik yönünden sıkıntı yoktur diye yazıyor.Yoklama durumunda da şubeye gidin fln yazıyor.Sizlerde durum nedir?Süre bitti bitecek göte gelmeyelim

Yakın zamanda üniversiteyi bitirip askerliğe-bedelli değil- başvuran/gidecek olan var mı? Askerlik durum belgesi sorgulama yaptığımda öğrenim süresi bittikten sonra 2 ay içerisinde askerlik şubeye başvuru yapmanız gerekmektedir yazıyor. e-devlet üzerinden yapılmıyor muydu bu? Tecilli olduğumu sanmıyorum bu arada, Okul devam etseydi tecil ederlerdi ama şu an boştayım. Yanımda bir şey götürmem gerekiyor mu?

yav ben başvuru yaptım yüksek lisans tecilliyim memur ben hallettim artık gelmene gerek yok dedi imzalı kaşeli bedelli kayıt belgesini de aldım lakin e devlette hala 2021e kadar tecilli gözüküyorum yapmamış tecil işlemimi.

Verdiler de bu devletin işlerine güven olmaz.diğer başvuranlarda ne yazıyor diye merak ettim.Aynen yükümlü olarak kaydın olmadığı için yoklama işlemi yapamazsın ve bi yanlışlık olduğunu dşünüyorsan şubeye başvur gibisinden bişey yazıyor

Hocam yoklama işlemi yapamazsın diye bi uyarı almaman gerekir. Asal yoklama takip sürecinde 3 madde var o maddeler tek tek yeşil renge dönüşecek tamamlandı diye sonra 1-2 gün içinde askerlik durum belgene yansıyor sınıf ve tertibat bekliyor 31.10.2018'e kadar işlemde sakınca yok diye. Ama sende yoklama işlemi yapamazsın uyarısı bi garip bence bi an önce git görüş

Verdiler de bu devletin işlerine güven olmaz.diğer başvuranlarda ne yazıyor diye merak ettim.Aynen yükümlü olarak kaydın olmadığı için yoklama işlemi yapamazsın ve bi yanlışlık olduğunu dşünüyorsan şubeye başvur gibisinden bişey yazıyor
Şubedeki komutan ve işlemlerini yapan görevli verdikleri kağıda hem mühür hem de imza atıyor işlemlerini tamamlamadan o kağıdı vermezlerdi rahat ol sisteme takılma elinde onaylı belge var

Üst Alt