Bedelli Askerlik - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

hahaha. Posta onbaşı diyorlardı. Ben ne bileyim! 5 ay boyunca hiçbir şey sorgulamadım. Kısım komutanımız da İskenderunlu'ydu. Severdi beni. Kendi halime bırakmıştı. 15 gün yapmıştım zaten.

Ben kısım komutanın nereli diye sormadım. Lafı çevirdiğine göre kesin kaçaksın hemen şubeye bildiriyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adam burada herşeyi sorguluyor ama beş ay Askerde birşey sorgulamamıș, garezin bize mi birader.

Üstelik komutan hemşehri çıkmış. Bu Fenerbahçe'nin doksan dakika birşey oynamayıp maçı 1-0 kazanması gibi.

MK yalan söylüyor beyler askerliğe dair bir şey bildiği yok. Önce posta dedi ben onbaşı değil mi dediğim zaman posta onbaşı dedi. Sonra lafı komutana getirdi hemen. Kesin asker kaçağı.

Ben kısım komutanın nereli diye sormadım. Lafı çevirdiğine göre kesin kaçaksın hemen şubeye bildiriyorum.

Arkadaşım! Bildiklerimi anlattım. Sen üniversitede kız peşinde koşarken ben askerlik yapıyordum. Sen askerlik yaparken de biz foruma göz kulak oluyorduk. Bu da nankörlüğünü gösteriyor! İyi forumlar.

Bu arada askeriyenin dayaktan daha güzel eğitimleri vardır beyler. Bonzai bölüğünde yapmıştım askerliğimi Keşan’da öyle bir ismi vardı bölüğümün. Her gün birisi bonzai içmekten veya yakalatmaktan patlıyordu. Tabur komutanıda bizi içtima alanına tam teçhizat(sırt çantası,silah,yelek,başlık toplam 30-40kg falan ağırlık) toplayım yanaşık düzen eğitimi yaptırdı. Yanaşık düzeni bilenler bilir koş,sürün,uygun adım yürü falan ama bunları teçhizatlı yapınca kolunuzu kaldıramıyorsunuz. 3-4 gün sürdü böyle omuzlarım yara falan olmuştu saat 7.30 dedi mi tüm bölük uyuyordu :asd: Allahtan araya girdilerde kaldırdı cezayı yoksa 1 ay sürecekti.

E devletten bir terhis belgesi aldım. Bakalım şaşıracakmısınız.
Bunun dışında da var terhis belgem o farklı :)

3dac9b4e03fc20fb36ddd6ba251326f6.jpg

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt