Bedelli Askerlik - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

GSC KOMANDOLARI bu doğru mudur? Askerlik yanmasın 1-2 gün derken?
1. madde doğru da 2. madde yanlış sanırım, 1 gün yol izni alırsan 16 eylül'de birliğine katılman gerekir çünkü 15'inde asker kabul ediliyorsun zaten, 1 tam günü 15'inde yemiş oluyorsun.

%100 emin değilim ama.

Askerliğin yanmaz, atıyorum 3 gün geç katıldın diyelim 3 gün geç terhis olursun. 1-2 hafta geç katılınınca başka cezalar devreye giriyor olabilir onu bilemiyorum.

Uzun dönemlilerle takılmamak için başvurmadım sonrakine inşallah.
Düzeltsinler şu sistemi
Gözünde büyütmemeni tavsiye ederim sen ne olduğunu anlamadan askerliğin bitecek. Kışlada uzun dönem-bedelli gerilimi falan da olmaz merak etmeyin, illaki laf atan olur da çok mu önemli yani ? Emin olun komutanlar sıkı tutar işi, müsade etmezler karışıklığa ekstra dikkatli olurlar. Birliklerinde problem olması demek kariyerleri açısından koca bir eksi demek.

Belliki en erken ekim-kasım en geç 2019 yılı içinde yeni bir sisteme geçilecek, 15 bin civarı para + 2-3 ay askerlik yaptıracaklar. Şuanki kanun askerliği aradan çıkarmak isteyenler için bulunmaz nimet, kaçırma derim.

Gözünde büyütmemeni tavsiye ederim sen ne olduğunu anlamadan askerliğin bitecek. Kışlada uzun dönem-bedelli gerilimi falan da olmaz merak etmeyin, illaki laf atan olur da çok mu önemli yani ? Emin olun komutanlar sıkı tutar işi, müsade etmezler karışıklığa ekstra dikkatli olurlar. Birliklerinde problem olması demek kariyerleri açısından koca bir eksi demek.

Belliki en erken ekim-kasım en geç 2019 yılı içinde yeni bir sisteme geçilecek, 15 bin civarı para + 2-3 ay askerlik yaptıracaklar. Şuanki kanun askerliği aradan çıkarmak isteyenler için bulunmaz nimet, kaçırma derim.
Yok abi gideceğim kesin, yatıracağım meblağ hazır. Açıkçası yatırmamamın sebebi sistemin ilklerinden olmamak.Gerek OKS, gerek YGS-LYS sınavlarının ilkini yaşamış biri olarak ilkler sıkıntılı bu ülkede.
Mardin'de gidip de bedelli yapmak istemiyorum doğrusunu söylemek gerekirse.

İskenderun Deniz Üs Komutanlığı daha önce terör saldırısına uğramış ve 6 şehit vermiş bir yer.Gerçi üzerinden çok uzun zaman geçti.Amanosları da büyük oranda temizlediler ama yine de bahriyeliyiz diyip salmayın,uyanık olun.Çarşı verirler mi bilmiyorum ama verirlerse de gözleriniz açık olsun.Herkes sağ salim gitsin gelsin

Vay anasını DKK olduğuna göre Jandarma ve HKK emrine de verilen de var demek. Bedelli deyince sadece KKK eğitim alaylarına verilir sanmıştım.

Ekşide paylaşılmış. Doğruysa party hard biraz gençler.

a05d00f27003cf37b7f9d44c0cce3d7e.jpg

22d5df841576de75a34993aac81f9913.jpg

87afae66d089f061f94582b9383084ef.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt