beIN SPORTS, Melih Şendil'i Kınayan Bir Açıklama Yaptı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN SPORTS, Melih Şendil'i Kınayan Bir Açıklama Yaptı

adam fıstık gibi yorum ve çıkarımlar yapmış ki ifade özgürlüğü denen bişey var(!) adam benim düşüncem diye belirtmiş.

forumda kadınların futbol maçını izleyen sayısı bi elin parmaklarını geçmez
izleyenlerin amacı da futbol izlemek değil zaten

ulan dingil bu mantığa göre diyerek nası bi mantık kurdun seni gördüğüm yerde tokatlayacam ha

Lan mal futbolu ataerkil olarak görüyorum kadınlar oynamasın demişsin bu mantığa göre siyaseti de ataerkil olarak gören mallar var kadınlar siyaset yapmasın senin düşüncene göre. Zaten Rizeli birisi max. bu kadar mantıklı konuşabilir.
kavga etmeyın

ikinizede birer pembe real madrıd forması hedıye

Beinsports Kınama yapıyor...hahaha

Lan siz ilk önce kendi ülkeleriniz de Kadınlara karşı yaptırımlarınızı durdurun...kadınlara karşı tavırlarınızı konuşalım Qatar Prensleri

Transfer Istihbarat Şefi

Du-KgnsWwAMcldf.jpg

Bu adam 2 gün önce imza attı. Lütfen riyakarlık yapmayın.

Siyaset de vücut vücut contact yoktur...
Spor değildir....

Ne saçma bir örnek be.
Yapacağın Örneği

Transfer Istihbarat Şefi
Yaw Arifcim spor spor içindir. Vücutları sergilemek için değil. Çok dar kafalı bakıyorsunuz. İzlemeyiverin madem bu kadar rahatsızsanız. Futbol ve basket oynamak isteyen kızlara mani olmayın. Kadınlar sokağa çıkmasın, araba kullanmasın, futbol ve basketbol oynamasın, başka tür renk giymesin, siyaset yapmasın, gece dışarı çıkmasın, evde otursun var mı başka öneriniz?

Yaw Arifcim spor spor içindir. Vücutları sergilemek için değil. Çok dar kafalı bakıyorsunuz. İzlemeyiverin madem bu kadar rahatsızsanız. Futbol ve basket oynamak isteyen kızlara mani olmayın. Kadınlar sokağa çıkmasın, araba kullanmasın, futbol ve basketbol oynamasın, başka tür renk giymesin, siyaset yapmasın, gece dışarı çıkmasın, evde otursun var mı başka öneriniz?
Kadınlar isterse yapsınlar, yapabilirler kimse yapmalarında onlara engel olmaz.

Lakin düşünme özgürlüğü varsa, bu işten hoşnut olmayabilirsin ve bunu beyanat da edebilirsin kanımca.

Transfer Istihbarat Şefi

Burcu Esmersoy'un futbol bilgisi forumdakilerin yarısını tokatlar hala gelmiş yok yakışmıyor falan diyorsunuz. Entertainment açısından yetersiz dersiniz kadın futbolu anlarım ama öyle yok yakışmıyor yok voleybol oynasınlar sadece derseniz kadın düşmanlığı oluyor yaptığınız.

Melihe bende katiliyorum futbol erkek oyunu pembe formada igrenc ama ben bunu cıkıpta tv de soylemem :) hatayi burda yapmis her dusundugunu soylersen ayvayi yersin

Üst Alt