Bein Sports, Melih Şendil'i Kovdu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bein Sports, Melih Şendil'i Kovdu

"Bruce Almighty" izleyen anımsar. Kanaldaki en büyük rakibi olsa söyletemezdi o sözleri. Cidden acayip. Kendisi adına hayırlı olur ama bence. Hayatının lincini yedi ve peşini de bırakmazdı sjw tayfa.

İyi oldu. Her gün kadın cinayetlerinin işlendiği toplumda öyle laflar edemezsin. O boş düşüncelerini kendin gibi hoşlar onaylıyor sadece. Türk kadını Türk milleti var olduğundan beri toplumun her yerinde her kademesinde yer almıştır. Tabi Türkmenlerin kurucu millet olduğu halde aşağılandığı Osmanlı zamanlarını dışarıda tutuyorum.

Saçmalığa bak. Şu adama tepki gösterenlerin kaçı oturup 90 dakika bayılmadan kadın futbolu izleyebilir merak ediyorum. Kadın futbolu aşırı yapmacık ve zorlama geliyor bana.. O kadar teşviğe rağmen izlenmemesinden belli zaten tutmadığı.

Çok ilginç. İzlerken midemizin alt üst olduğu tipler tvde ülkenin gündemine şekil veren iğrenç fikirlerini zerk ediyor kimsenin gıkı çıkmıyor ama bu konuda bütün ülke kaplan kesildi maşallah. Neyse en azından Fenerliymiş.

Saçmalığa bak. Şu adama tepki gösterenlerin kaçı oturup 90 dakika bayılmadan kadın futbolu izleyebilir merak ediyorum. Kadın futbolu aşırı yapmacık ve zorlama geliyor bana.. O kadar teşviğe rağmen izlenmemesinden belli zaten tutmadığı.

Sorun kadın futbolu değil.

Karısı boşanmak istedi diye onu öldürmeyi kendine hak gören birçok erkeğin yaşayıp, dominant olduğu bir ülkede bu tür cinsiyetçi yorumlara dikkat etmeli kamera karşısındakiler.

Aynı elemanlar, kızı futbol oynadı diye gecesine dövebilecek insanlar, onların bu tür yorumları izleyip normalize etmemesi lazım, her ödün verildiğinde kadınların daha da susturulduğu, daha da çağın gerisinde kaldığımız bir ülke haline geliriz.

Mal mal konuşana mal mal konuşma demenin social justice ile alakası yok akıl mantıkla var
2 terim öğrenip sjw underrated goat loser (onu da yanluş yazıyolar) bunları kullanınca argümanın sağlam olduğunu sanıyolar
Bu hıyarın yaptığı tam olarak good ol BOŞ yapmak. Herkes bu husustaki fikrini merak ediyomuş ve onun üzerine harekete geçecekmiş gibi linç edilecem ama olsun diyor. Sizin sjwler değil kendi kanalındakiler bile sen mal mısın demiş çünkü böyle bişeyi düşünüp mühim bir fikir gibi söylemek için mal olmak lazım. Kaldı ki adam da malmış

Bu olaydan neyi anlıyoruz beyler?
Her şeyi bil ama her şeyi söyleme.

Adamın kendine göre düşüncesi o, git evde eşine anlat cafe'de ahbabına anlat. Biraz politik davran az ileride konuş.

Bu iş hayatında da böyle özel hayatta da böyle.

Gscimbom mobil

Az önce TRT Spor'da birinci lig özetlerini izlerken sesini duydum kanım çekildi. Gelmiş geçmiş en kötü futbol spikeri. Ses rengi de çok yorucu.

Tepki için kovuldu TRT sahip çıkmış.

Üst Alt