beIN Sports'tan Fenerbahçe'yi Hedef Alan Bir Açıklama - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports'tan Fenerbahçe'yi Hedef Alan Bir Açıklama

Koç FB sevdası için Başkan değil, çok ciddi planları var bu sinsinin. Fener taraftarını kullanıyor. Hedef gösterip paralı askerlerine işareti veriyor ve saf taraftarda feneri savunuyor sanıyor.
Galatasaray camiası içinde de çok güçlü adamları var ve hatta GSCimbom forumunda bile...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fblilerin arasında da bu adamın ne kadar sinsi biri olduğunu bilenler çok..

Aziz yıldırım ı paralı askerleriyle al aşağı ettiler klüpten ele geçirdiler..

Devlet fil gibidir ağır ilerler ama bastığı yeri ezer geçer sıra gelecektir elbet

Bein grubu çekilirse kim alır ya acun medya ya da saran grubu ikisi de fenerli. Bunun için uğraşıyorlar. Adamlar dünyanın en büyük spor yayıncıları dan biri leş ligimizi bilmem kaç dilde kaç kıtada yayınlayıp, reklamını yapıyorlar. Birde bunlar ile uğraşıyorlar. Üstüne dünyada kaçak yayinlarin en çok izlendiği ülkeyiz. Sanırım Katarlı olmasalardı çoktan lanet edip gitmişlerdi..

FB Bilgilendirme | Teknik Direktörümüz ve oyuncularımız kurallar doğrultusunda maç önü ve maç sonu röportajlarına katılmışlardır. Röportajların şu ana dek yayınlanmamış olması YİNE yayıncı kuruluşun tercihidir.

1611255250063.png

1611255255417.png

Beinede bir cift lafim var. Kardesim niye seyirci efekti verecez diye ugrasiyosunuz efektsiz yayinlayin iste. Sacma sapan tezahuratlar arada gelen duduk sesleri. Hadi uydudan izlerken kapatabiliyosunda beinconnectte falan zorunlu olarak dinlettiryosun. Ben top sesi futbolcu sesi duymak istiyorum.

Erol'un sesini verip kendini göstermemişler asdasasdkjasbd

Video'nun altındaki yorumda Fatih Terim Paranoyaklığını Gözler Önüne Seriyor :ROFLMAO::LOL:

Beinede bir cift lafim var. Kardesim niye seyirci efekti verecez diye ugrasiyosunuz efektsiz yayinlayin iste. Sacma sapan tezahuratlar arada gelen duduk sesleri. Hadi uydudan izlerken kapatabiliyosunda beinconnectte falan zorunlu olarak dinlettiryosun. Ben top sesi futbolcu sesi duymak istiyorum.
Vala bizim denizli maçında abuk sabuk bi efekt verdiler. Sürekli tekrarlayan bizle uzaktan yakından olmayan taraftar sesi. Maçkolik gol sesinden halliceydi. Decoderi olan kumandadan ekleyip çıkarabiliyor bunu da webden izleyenin böyle bi sansi olmuyor. Saçma sapan işlerden mağdur yarattılar hala da hata yapıyorlar.

Ha bein çıkıp özür diledi buna rağmen fb nin tutumu da tuhaf.

Redmi Note 9S cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt