Bein'in Babamı Dolandırması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bein'in Babamı Dolandırması

Babam 10-12 senedir Digitürke üye. Geçen sene için senelik yine üyelik açtırdı. Üyeliği bu senenin 30 Temmuz tarihine kadar geçerli idi, aylık 165 TL ödüyordu. Nisan ortası gibi aramışlar, 30 Temmuz gibi bitecek üyeliğinizi 300 küsür TL aylık ile yenileyelim demişler, babamda kabul etmiş. Nisan faturasindan itibaren kartından 300 TL civarı çekmişler. Zaten sene başından ödediği aylık 165 TL olan miktarı 350 civarına getirmişler. Kartını incelerken farkettim. 30 temmuzdan sonra yenileyecez denilen taahhütu 4 ay daha fazla paraya isletmisler ve 1 senelik dedikleri taahhüt seneye Nisan ayı ortasında bitmiş olacak. Komik olan bir diğer durum, suanki fiyatları 159 TL aylık. İptal başvurusu yaptım muhtemelen aylık bilmem kaç lirada cayma bedeli kitleyecekler. 12 senelik abonesine bunu yapıyorlar. Tüketici mahkemesine de basvuracagim bu konuyla alakalı, sizlerde dikkatli olun ararlarsa.

Geçmiş olsun dsmart benzerini babama yapmıştı kablonetten arıyoruz taahhüt falan diyerek yepyeni bir dsmart üyeliği kitlemişlerdi sonra ben halletmiştim

9 temmuz da sporun yıldızları paketini yeniledim 6 senelik uyeyim 300 kusur lira kitlediler Bugün bi baktım 179 tl kurulum dahil. 1 saat önce aradım anlattim durumu iptal edin taahutun başlamasına 2 hafta var dedim yeniden üye olayım o zaman dedim 3 ay boyunca aynı eve yeni üyelik veremiyoruz dediler

Kredi kartından peşin kesilen, sonrasında taksitlendirilen parayı sen nasıl kafana göre mahsup edip daha yüksek fiyata 4 ay isletirsin?? Babam özellikle sormuş 30 temmuzda yenilenecek değil mi diye.

Bütün kurumlar aynı haltı yapıyor. Geçen gün de telefon operatörü aradı hattınıza yeni bir tarife veriyoruz onaylayın hemen dedi. Arada 115 TL fark var. Taahüdüm ne zaman bitiyor dedim 2 ay sonra dedi. Ee 2 ay sonra arayın o zaman dedim. O zaman daha pahalı olacak diyor şimdi onaylayın diyor bir de emir verircesine. Kapat telefonu onaylamıyorum dedim. Suratına kapattım. İnternet için de aynısı oldu. Taahüt biterken ararsınız dedim kapattım.
Böyle durumlar da onlar aradığında deyip kapatmak gerekli konuyu...

300 lirayı kabul ettiği için yapacak bir şey yok.

Bein’in her yerdeki stratejisi budur, yeni üyeliği ucuza satar. İptal başvurusuz üyelik yenilemeyin, yıllardır üyeyim genelde 1 yıllık bedele 3-4 yıl izliyorum bu sayede.

Galatasaray’ımız için üç kuruş fazla ödenmesi hasbi celal edilmemelidir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gecen sene bütün kanallara 220 liraya almıstım bu sene 400 liraya kitlediler bana
Adam gibi iptv bulamadım ki

SM-A725F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İptal başvurusu yapıyorum

Arıyorlar çok pahalı diyorum teklif veriyorlar

Yok diyorum kapatıyorum bir daha arıyorlar

Kafamdaki fiyata gelirse devam ediyorum, bir kere kesin kapattıracaktım en son 15 liradan GS maçlarıyla üyeliğimi uzatmışlardı

129 a todtv aldım tüm kanallar açık. 15dk sonra telefonum çaldı. Eniştem yönlendirmiş 139 a dekoderli önerdiler

Üst Alt