GSC Anket - Bek mi Tercih Edersin, 10 Numara mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Bek mi Tercih Edersin, 10 Numara mı?

Kaynağmızı nasıl harcayalım?

• Kullanılan toplam oy
    36
Sağbek gerekli bence rakibin kapandığı maçlarda bir miktar Kaan kurtarabilir ama, Avrupa maçlarında sağlam bir sağbek gerekli. Barış solbek idare eder. Bu durumda bence 8.5 numara ve sağ açık çok aciil ihtiyaç. Hatta ben olsam ilk önce 8.5 alır Dombele Tete falan gönderirim.

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doruk açmış olduğu bu konuyla benim dünkü konumun üstüne çökmüştür. Yazıklar olsun. Umarım like muslukların kapanır.

peter-griffin.gif
Anketsiz konu, sunumsuz steak restaruna benzer.

Hee cok merak ediyorsan hic like alamadım full zarar. :cofused:

Sozlesmesi bitiyordu sanki sene sonu.benfica enteresan isler yapiyo grimaldoda bosa dusup gitmisti niye bilmiyorum.Bundan da oyle bisi cikarmi acaba hic adi sani gecmedi gerci onuda alamayizda alsak ilac olurdu
çok zor transfer benfica bırakmaz gibi adam uçuyor gerçi portekiz kulüpleri parasına bakar 30 yaşında olduğu için yüksek bir bonservis verilmez her türlü zor transfer

devre arası 10 numara maliyeti nasıl olur bilmiyorum. normalde 10 no isterim çünkü hareketli ortasaha oynu olunca bizim takım çok başka hücum ediyor.

Mertens kötü diye değil tabi bazı anları hariç ama onunda kariyer sonu gelmekte.

Sol beki BAY taşır yarm sezon.

Sağ bekimize kavuştuk. Açıkçası geri kalan süreçte sol bek özelinde Barış/Berkan/Kaan üçlüsü ile devam ettirebiliriz diye düşünüyorum.

Asıl aciliyet Mertens'i rotasyona sokabilmekten geçiyor. Ama Zİyech geliyor ve muhtemelen 10 numara transferi olmayacak.

Üst Alt