Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen | 2 avans 4'te biter! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen | 2 avans 4'te biter!

Cevap: Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen!

Ben böyle hakemlerin ta.....

bir yıl boyunca hiçbir maçta uygulanmayan kural bızım maçta hatırlanır. Hem de son sanıyede.

Sizin dürüstlugunuzu seveyım ben.

Ben senden aşağıdaki açıklamayı beklerdim Ufuk hocam. (Maaşallah önemli konuları es geçmişsin, bu yüzden senin adına ben kaleme aldım.)

Efes 'i tebrik ederim. Deplasmanda kazandığımız 2 maçın ardından şampiyonları çevirmeleri hele hele Abdi İpekçi 'de bizi 3 kez yenmeleri gerçekten çok zordu zoru başardılar.

Dünkü maçta yaşanan olaylar çok talihsizdi. Sahaya girip sağa sola saldıran ve tribünden sahaya yabancı madde yağdıran kişiler Türk basketboluna olduğu kadar Fenerbahçe 'ye de zarar vermiştir. Bu olaylardan dolayı herbir Fenerbahçe 'li üzgündür.

Lakin serinin 5. maçının son 13. saniyesinde daha önce işletilmeyen bir kural aleyhimize uygulanması belki de şampiyonluğumuza malolmuştur.

Efes 'i tekrar kutlar, gelecek sezonlarda Galatasaray 'ı da finalde görmek isteriz.

Tabi şampiyonluga malolmuş canım.

o kadar büyütemeye ne gerek var dimi. Gayet sıradan bir olay :)

Efes bizi adam gibi çıkıp yenseydi tabiki tebrık ederdim.

Yok böyle taraflı tarafsız herkesin görüşbirligine vardıgı bı sekılde hakemle yenince tebrık falan olmaz.

Var mı vicdanlı bı Galatasaraylı bu şampiyonlugu Efes'in hakkettigini söyleyen?

Mümkün degil. Sadece fanatikler her şartta zaten rakip haksız der. o ayrı.

O değilde bu tip olaylar hep Sami Yen'de oluyor diyen o 2-3 kişi izlemiş mi acep bu basketbol maçını?

Sahaya girip,sporcu dövmeye çalışmak,ona buna saldırmak,sahaya eline gelen herşeyi fırlatmak ne demektir?

Harbiden o kırmızılıya bir tane Efesli patlatamamış mı?

Neyse,Haluk Ulusoy istifa ! :D

O değilde bu tip olaylar hep Sami Yen'de oluyor diyen o 2-3 kişi izlemiş mi acep bu basketbol maçını?

Sahaya girip,sporcu dövmeye çalışmak,ona buna saldırmak,sahaya eline gelen herşeyi fırlatmak ne demektir?

Harbiden o kırmızılıya bir tane Efesli patlatamamış mı?

Neyse,Haluk Ulusoy istifa ! :D

efescap_big.jpg

Fenerlilerin bir tarafında ve bütün Fener camiasına karşı bu kapağı patlattı Efes :D

Ben böyle hakemlerin ta.....

bir yıl boyunca hiçbir maçta uygulanmayan kural bızım maçta hatırlanır. Hem de son sanıyede.

Sizin dürüstlugunuzu seveyım ben.

Siz o hakemlere dua edin.Komik cezalar aldınız.4. maçta sahaya pet şişeler yağdı.7.000 tl ceza,dünkü maçta daha bu ülkede yeni gördüm sporcuya dalanı ve tek anons yapıldı.Fenerasyonda bu sene sistem çöktü tabi.Hakemlere gareziniz var.Siz tuborg için efes kaldırmaz bünyeyi...

Yok böyle taraflı tarafsız herkesin görüşbirligine vardıgı bı sekılde hakemle yenince tebrık falan olmaz.

kendin demesin sadece fanatikler her şartta zaten rakip haksız der ... bende diyorum sadece senin gibi fanatikler hakemler diye aglar !!

EFES SONUNA KADAR HAKETTI !!!!

Kerem Gönlüm kel adama geçirdi.Helal olsun.

Artık kendi formamız altında görmek istiyorum...

O değil ''tesadüf'' müdür nedir dün ki içtiğim Efeslerin tadı müthişti. :)

Ben söylediğin özelliklerde fanatik değilim.Ama Efes'in anasının ak sütü gibi helal olduğu kanısındayım.Bütün seriyi de izledim.

Efes salaklık yaptı.Çünkü size 2 maç verdi. (Ki normal şartlar altında eğer kolay takımlarla oynayarak finale kadar gelmeseydi,onu bile vermezdi ) Sizde bir anda şampiyonluk havasına girdiniz.

Kendi sahanızda seyircinizin önünde, yürekli! kararlar verince hakemle yenmiş oluyor.. Ağlamayı bırakın da dönüp 2-0'dan 4-2 'ye nasıl geldi onu düşünün.Düşünün dedin ama hakemleri bahane etmeden.

Ailecek merak ediyoruz kaç para ceza verecek federasyon size? Kaç maç demiyorum kaç para!:rolleyes:

Fener'in son maçlardaki olaylardan ötürü başı çok ağrıyacak zaten.

İlk önce alacağı disiplin cezaları ile nasıl baş edeceklerini düşünsünler bence.

Efes hak etmemiş diye yorum yapan arkadaş güldürdün bizleri. :)

Üstüste 4 maçı nasıl kaybettim diye düşünür insan.Yada önceki 2 maçı nasıl kazandım diye!:rolleyes:

Hakem hepsi hakem yüzünden!

2 avans 4'te biter... :D

Sen önce spordan bi halt anlamayan taraftarına laf et. Fener haketmedi şampiyonluğu ve olamadıda. Efese her türlü çirkefliği yapmanıza rağmen kazanamadınız hala konuşuyorsun birde.

Cevap: Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Efes Pilsen | 2 avans 4'te biter!

yaa bu ezik hala neden atılmıyo siteden ya.ismini duyduğum an küfür ediyorum

Olmaz mı.. Anasının ak sütü gibi haketti. Son yazdığın fanatiklik tanımına uyuyorsun. Sizin gibi vicdansız, hazımsızları okuduktan sonra bir kat daha hakettikleri açık.. Varmı fenerin hakettiğini söyleyen bir Ezik..? Olmaz mı..

Üst Alt