Beko TBL 08/09,12.Hafta | Beşiktaş 66 - 58 Galatasaray Cafe Crown - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beko TBL 08/09,12.Hafta | Beşiktaş 66 - 58 Galatasaray Cafe Crown

Cevap: Beko TBL 08/09,12.Hafta | Beşiktaş 66 - 58 Galatasaray Cafe Crown | 27 Aralık

maçı cüneyt çakır yönetseydi kesin kazanırdınız :D

Milan Baros'u hissetiniz mi içinizde ? Bunu cevapla :)

Amele gibi Uefa'ya mail atmışsınız birde,Ankaragücü'ne 8 tane atmışız,onun hesabını yapıyorsunuz.

Aynı yıl kendiniz 6-0 yenmişsiniz Ankaragücü'nü. :eek:

20071107championsinsidehw9.jpg

Al bu da şike ! Cüneyt Çakır istifa ! :D

Cevap: Beko TBL 08/09,12.Hafta | Beşiktaş 66 - 58 Galatasaray Cafe Crown | 27 Aralık

Hakkımız yeniyor aneeey aneeeeeeeeeey ..

şerefli ikincilikleeer aneeeeeeeeey aneeeeeeeeey ..

yıldırım demirören yeteeeeeeeer yeteeeeeeeeeeer ..

bu böyle gideeeeeeeeeeeeeer :D

eksik beşiktaşı yenemiyoruz önemli maçların hepsini kaybettik işimiz bu yılda zor geçen sezonki oyuncularımızı çok arıyoruz.

Milan Baros'u hissetiniz mi içinizde ? Bunu cevapla :)

Amele gibi Uefa'ya mail atmışsınız birde,Ankaragücü'ne 8 tane atmışız,onun hesabını yapıyorsunuz.

Aynı yıl kendiniz 6-0 yenmişsiniz Ankaragücü'nü. :eek:

20071107championsinsidehw9.jpg

Al bu da şike ! Cüneyt Çakır istifa ! :D

Dostum sana acıyorum senin durumun çok kötü biz liverpoldan 8 yedik hiç değilse dünya devi kaç kere şampiyonlarligi şampiyonu yanılmıyorsam siz leverkuzen den 5-0 febe dende 6-0 gibi sonuçlar almıştınız benden sana tavsiye bidaha elalemin şeyiyle şey yapma.;)

dostum sana acıyorum senin durumun çok kötü biz liverpoldan 8 yedik hiç değilse dünya devi kaç kere şampiyonlarligi şampiyonu yanılmıyorsam siz leverkuzen den 5-0 febe dende 6-0 gibi sonuçlar almıştınız benden sana tavsiye bidaha elalemin şeyiyle şey yapma ;)

Ankaragücü'nü 8-0 yenmemize şike diyorsanız,bu da şike diyorum.Çarpıtma :)

dostum seni kutluyorum hiç değilse az önceki arkadaş gibi zorda kalınca liverpol olayına sığınmamışsın

Bu işin Liverpool'u,Leverkusen'i,Fener'i olmaz.Birşeye giren şemsiye ne yapmaz?Açılmaz.

Oda sizi yendi.Hatta sizi 2 kere yendiler.O zaman BJK>Galatasaray tarzı yorumlar yapma allasen.

Bu arada nasıldı o şarkı?Bilirsiniz.Hani hep söylüyorsunuz.Heh.Muratta yazmış.

Yeettteeerrrr Yıldırım Demirören yeteerrrr..

Bu işin Liverpool'u,Leverkusen'i,Fener'i olmaz.Birşeye giren şemsiye ne yapmaz?Açılmaz.

Oda sizi yendi.Hatta sizi 2 kere yendiler.O zaman BJK>Galatasaray tarzı yorumlar yapma allasen.

Bu arada nasıldı o şarkı?Bilirsiniz.Hani hep söylüyorsunuz.Heh.Muratta yazmış.

Yeettteeerrrr Yıldırım Demirören yeteerrrr..

Dostum benim kısaca söylemek istediğim şey elalemin şeyiyle şey yapma demekti ama bunu bile anlamamışsın her samiyenin bi İnönüsü var unutmayın görüşeceğiz bakalım kim kime yeter diyecek. :rolleyes:

Dostum sana acıyorum senin durumun çok kötü biz liverpoldan 8 yedik hiç değilse dünya devi kaç kere şampiyonlarligi şampiyonu yanılmıyorsam siz leverkuzen den 5-0 febe dende 6-0 gibi sonuçlar almıştınız benden sana tavsiye bidaha elalemin şeyiyle şey yapma.;)

Leverkusen febe felan diyorsun ama 18 temmuz 1997 Besiktas 0 Galatasaray 6 ne diyeceksin ;)

Cevap: Beko TBL 08/09,12.Hafta | Beşiktaş 66 - 58 Galatasaray Cafe Crown

Olcay , her rengin taraftarına kapımız açık fakat burada insanlara gider yapamazsın.

Edebimiz ile sohbet edeceksek başımızın üstünde yeriniz var , aksi durumda yaptırım uygulamayalım.

Selamlar..

En büyük gideri sen yaptın şimdi ben burda kimseye posta koymadım kimseyide rencide edici bi yazı yazmadım. Her türlü renklere saygım var ama sizin yoksa yazmam olur biter.

Söyle Olcay söyle söyle ne oldu.:DBakalım fb maçı ne olacak.Zor maçları kazanamazsak şampiyon nasıl olacağız.

Söyle Olcay söyle söyle ne oldu.:DBakalım fb maçı ne olacak.Zor maçları kazanamazsak şampiyon nasıl olacağız.

Burak sen sunu bilirmisin yine yeşillendi fındık dalları zaten hep yeşildi fındık dalları :D basketboldaki statü çook saçma sapan ligi lider bitiriyosun sonra bide playoff oynuyosun ya ligi oynama ya playoffu :D gereksiz bi düzen biz geçen sene 1. olduk bişeye yaramadı nasıl bi sistem bu.

Üst Alt