Belçika Basını Yazdı! Galatasaray Renaud Emond ile İlgileniyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belçika Basını Yazdı! Galatasaray Renaud Emond ile İlgileniyor

1015827.jpg

Belçika basını, Galatasaray'ın Standart Liege forması giyen 27 yaşındaki santrafor Renaud Emond ile ilgilendiğini yazdı.Mbaye Diagne ve Kostas Mitroglou'dan istediği verimi alamayan Galatasaray, golcü arayışlarını sürdürüyor.

Sarı-Kırmızılıların birçok isimle ilgilendiği öğrenilirken, Belçika basınından da dikkat çeken bir iddia geldi.Le Soir'de yer alan haberde, Cimbom'un Standart Liege'nin forvet oyuncusu Renaud Emond ile temasta bulunduğu öne sürüldü.

Haberde ayrıca, Fransa liginden 2 ekibin de golcü oyuncuyu istediği belirtildi.Liege'in transferi için 4 milyon Euro bonservis talep ettiği Emond, geçtiğimiz sezon 44 maçta 16 gollük bir performans sergiledi.

AJANSSPOR

Renaud Emond suscite l’intérêt: le buteur du Standard est dans le viseur de deux clubs de Ligue 1 française"

Belçika kaynaklı olduğu için doğru olabilir diyorum.Ayrıca bizim basına sızmayan başka isimler de var.Onyekuru gibi bir anda patlayacak bence.

bu herif nasıl ahbab

Ceza sahasi golcusu,pozisyon hazirlayacaksin ki birseyler yapsin onun disinda topu alsin calim atsin oyunu ters kanada acsin falan hic beklenmesin

Caliskan bir oyuncudur golu arar öyle vurdumduymaz bir sekilde arada gezmez

Bizim icin yeterli mi,o konu benim icin soru isareti

Mitroglu giderse onun yerine alternatif forvet olabilir mesela

Bizim yönetim plansiz programsiz is yapiyor acik ve net. Cünkü hergün baska isimler cikiyor piyasaya, bu isi beceremiyorsunuz bari adam gibi bir sportif direktör getireydiniz, bu bilmem kacinci transfer dönemi hala bir isi kolayca beceremiyorsunuz. Ancak türkiyeden oyuncu alin baska birsey bildiniz yok.

Bizim yönetim plansiz programsiz is yapiyor acik ve net. Cünkü hergün baska isimler cikiyor piyasaya, bu isi beceremiyorsunuz bari adam gibi bir sportif direktör getireydiniz, bu bilmem kacinci transfer dönemi hala bir isi kolayca beceremiyorsunuz. Ancak türkiyeden oyuncu alin baska birsey bildiniz yok.
Ya da çok güzel iş yapıyorlar ve bu nedenle basına isim sızmıyor. Bilemeyiz bunu tabii ki. Transfer sezonu sonunda göreceğiz nedir ne değildir.

Üst Alt