BEL.jpg

UEFA komitesinde yer alan Belçika’nın eski başbakanı Leterme, Galatasaray hakkında verilecek cezada rol oynayacak.

9 Mart tarihinde UEFA Finansal Play Komitesi’ne çok önemli bir sunum yapan Galatasaray’da gözler verilecek karara çevrildi.

Sarı-Kırmızılılar’ın nasıl bir yaptırımla karşı karşıya kalacağı merakla beklenirken, komitede çok önemli isimler yer alıyor.

BELÇİKA’NIN ESKİ BAŞBAKANI KOMİTEDE YER ALIYOR

Lig Radyo’nun haberine göre kurulun başkanlığını Yves Leterme yapıyor. 2015’ten bu yana bu görevi yürüten Leterme, aynı zamanda Belçika’nın eski başbakanı…

Komisyonda Egon Franck, Petro Mavraidis, Damien Neven ve Konstantin Sonin gibi profesörler ile Premier Lig eski Başkanı Richard Parry de bulunuyor. Kurulun bir önceki başkanı olan yine Belçikalı Jean-Luc Dehaene de 1992-1999 döneminde ülkenin başbakanlığını yapmıştı.

TRANSFER KISITLAMASI BEKLENİYOR

UEFA’nın 19 Nisan tarihinde yapacağı toplantıda Galatasaray ile ilgili dosyayı karara bağlaması bekleniyor. UEFA’nın 4 yılı kapsayacak bir transfer kısıtlamasına gideceği de gelen bilgiler arasında..
 
Efsane Büyük Başkan Ünal Aysal Bey'in bir telefonuna bakar ki bu telefon çoktan edilmiştir bile. Haberi gördükten sonra hiç bir ceza almayacagimiz konusunda musterih oldum.
 
UEFA gözetimi altinda olmamizin nedeni aysal,o dönem halledemeyen adam simdi mi halledecek

Lobi düsündügümüz kadar harcamalara dikkat etmis olsaydik bu durumda olmazdik
 
Üst Alt