Belhanda 6 Yıldır Kayıp - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nice sezonu first class, O sezonki takıma çok büyük katkısı oldu her şeyi gol olarak değerlendirecek kadar basit işler değil bunlar. Galatasaraydaki ilk yılı da ortalama üstüydü, Maliyete nazaran iyi denemez lakin takımın ihtiyacı olan tarzda bir oyuncuydu ve gerekeni yaptı. Fernando-Ndiaye-Belhanda üçlüsü iç saha oyunumuzda ciddi yer tutuyordu geçen sene Badou gittikten sonra zorlandığımızı düşünüyorum Terim effect kurtardı.

Son düzenleme:
Nasil yani, hani bu adam 10 numara veya ofansif bölge oyuncusu degil idi, o pozisyonun getirdigi skor katkisini beklememek gerekiyor idi.
Peki Nice, Belhanda oranin kahramani süper stari olayi da mi dogru degil, aaaaaaa üstüme iyilik saglik.
Ulan devamli mi ortaya koydugunuz argümanlar patlar arkadas.

Bunu savunan kim varsa forumdan küfür ede ede atılmalı.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav yazmiyim yazmiyim diyorum ama tutamıyorum kendimi, şimdi sen bunu savunmuyor musun bu yazıyla
Gomis bu takimda kalmak istiyordu sırf hocanin egosuna ters geliyor diye sattiniz sırada belhanda ve feghouli var onlari yiyeceksiniz. Sinan ve eren çöpleri muğdat denen vasat anadolu oyuncusuyla oynarız artik

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bunu savunan kus olabilir!
Bu benim fikrim degil yanlis anlamayin, bunu savunan Ercan diye biri var.
Onun ortaya koydugu teze göre performansi kötü olan bir oyuncuyu savunan kus olabilir.
Kendisine aynisi yapildiginda adamliktan falan bahsetmis olmasi mi, kendisi aynisini yapinca o durumun pek bir önemli kalmiyor demek ki.

O sezonki 12 golun 5'i de penalti.Akan oyunda 7 golu var.Bunun o sampiyonluga katkisi Sercan'in Bursa sampiyonluguna katkisi gibi hikaye olabilir.(Bir tık ustu)

Montpellier'in o sezonki golculeri (penaltisiz)

Giroud 19
Suleymane Camara 9
Belhanda 7
John Utaka 7
Dernis 5

Yaslari ayni degil ama ayni sayida gol atan Utaka 31 yasinds Sivas'a beles gelmis mesela.

Bkz.Gercek habercilik

Adam 11-12 yılından sonra futbolu bıraktı ama hala en güzel takımlarda oynayıp dünyalar kadar para kazanıyor Lig şampiyonluğu - Şampiyonlar ligi filan yaşıyor

Ne güzel meslek valla keşke ben de Belhanda olabilsem ...

Nice sezonu first class, O sezonki takıma çok büyük katkısı oldu her şeyi gol olarak değerlendirecek kadar basit işler değil bunlar. Galatasaraydaki ilk yılı da ortalama üstüydü, Maliyete nazaran iyi denemez lakin takımın ihtiyacı olan tarzda bir oyuncuydu ve gerekeni yaptı. Fernando-Ndiaye-Belhanda üçlüsü iç saha oyunumuzda ciddi yer tutuyordu geçen sene Badou gittikten sonra zorlandığımızı düşünüyorum Terim effect kurtardı.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Bundan sonra her şeyi gol olarak değerlendiriyorum.

Gole uzak ofansif orta saha istemiyorum takımımda.
Emre Akbaba Belhandaya nazaran fark yarattı mı hocam çok skorer adam o, Emre tam hazır değil falan denebilir ama ilk izlenim önemlidir her zaman Belhanda kadar katkılı değildi bana göre oynadığı maçlarda, Ha skor yapıyor mu yapıyor ona bişey demem. Benim kriterim gol atsın değil sadece bu çok dar bakış açısı bana göre. Belhandanın takıma kattığı bir direnç var Porto maçında orta sahamızı ben tümüyle beğendim bu eleştiriler saçma.

Son düzenleme:
Emre Akbaba Belhandaya nazaran fark yarattı mı hocam çok skorer adam o, Emre tam hazır değil falan denebilir ama ilk izlenim önemlidir her zaman Belhanda kadar katkılı değildi bana göre oynadığı maçlarda, Ha skor yapıyor mu yapıyor ona bişey demem.
Akbaba 10 numara değil 1.5 yıl önce de zaten söylemiştim bunu ama ben Belhanda ile oynamasını bekliyordum.

Yani aynı işleri yapmazlar ama Emre bolca skor üretir, çünkü gole yakın oyuncu.

Emre'ye verilen 4 m euro bile çok benim gözümde de ikisini kıyaslarsak arada 2.5 katlık maliyet farkı var, zaten bu işin temel problemi de maliyet. Culio diye bir adam geldi zamanında kimse laf etti mi etmedi çünkü maliyeti düşüktü Belhanda'daki durum da bu.

Üst Alt