Belhanda, Al-Ahli‘nin Teklifini Kabul Etti İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
7 Milyon maas verip bize 4 milyonluk teklif yaparlarsa onlarin ta ... Oyuncuya 7 veren bize de versin artik 6-6,5 milyon.

Younes Belhanda, Al-Ahly'nin 7M$'lık teklifini kabul etti. Galatasaray, 5M€ bonservis istiyor. Anlaşma sağlanırsa yollar ayrılacak.

[via @AliNaciKucuk]

forvet transferi yapamadan lige başladığımız seneyi söylüyor Yusuf sanırım.
feguliyi oynatmamasının başka açıklaması yoktu o sene için reis.
Reis oyuncusunu bu yüzden oynatmayacak aklı başında hiçbir TD yoktur dünyada. Bu yüzden oynatmayınca eline ne geçecekti yani? Mobbing yapınca 3 sene daha sözleşmesi olan, kemiksiz 4M kazanan adam fikir değiştirip gidecek mi yani. Oynatmazsan oynatma der, yattığı yerden para alır sözleşmesi bitene kadar. Feghouli ile Fatih Hoca arasında neler döndü o sezon bilmiyorum ama onunla bir alakasının olduğuna zerre ihtimal vermiyorum.
Kaldı ki, Fegh'e o maaşı hiçbir EU takımı vermez. Ancak araplar... Araplar da oyuncuya fazla para veriyor. Bonservise hayatta 10M vermezler. Olay baştan ofsayt kokuyor.

Reis oyuncusunu bu yüzden oynatmayacak aklı başında hiçbir TD yoktur dünyada. Bu yüzden oynatmayınca eline ne geçecekti yani? Mobbing yapınca 3 sene daha sözleşmesi olan, kemiksiz 4M kazanan adam fikir değiştirip gidecek mi yani. Oynatmazsan oynatma der, yattığı yerden para alır sözleşmesi bitene kadar. Feghouli ile Fatih Hoca arasında neler döndü o sezon bilmiyorum ama onunla bir alakasının olduğuna zerre ihtimal vermiyorum.
Kaldı ki, Fegh'e o maaşı hiçbir EU takımı vermez. Ancak araplar... Araplar da oyuncuya fazla para veriyor. Bonservise hayatta 10M vermezler. Olay baştan ofsayt kokuyor.
Mobbing demisken @Şükrü ERDEN renktasim bu sureci yakindan takip etmisti, seni bu konuda bilgilendirebilir.

Sözleşmesinin son senesine girmiş, 30 yaşını doldurmuş, yüksek maaşlı bir oyuncu için 5m+ her teklif iyidir. Çalkantılı bir kariyeri oldu bizde ama 2 şampiyonluk yaşadık. Aksilikler peşimizi bıraksa 3. şampiyonluk da yakındı. Hepsinde iyi kötü katkısı var. En sakin taraftarı bile çıldırtan, manyak herifin tekiydi. Diagne gibi. Oyuncun olmasa eğlenceli bir adam aslında. Para kazandırarak giderse de eminim herkes iyi hatırlayacaktır. :asd:

Bu komisyoncu D'avilaya 6 milyon getir yoksa gitmez desinler. O herif baska menajerler gibi oyuncusun maasinin 10% i aliyorsa, onun Belhandanin arabistana gitmesi baya isine yarar. Bizde bu sene 335 bin € alacagina, araplar sayesinde 700 bin $ kazanmis olur. Zorlarsak 5,5-6 milyon € rahat kopaririz bence.

Üst Alt