Belhanda Sakatlandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Sakatlandı!

önemli değildir inşallah.konya macında feghouli 10 numaraya gecer,olması gerektiği gibi yunus kanatta şans bulur işte.ha kanatta da selcuk oynayabilir tabi.

fernando-gökay -yunus--onyekuru-feghouli-ali yavuz oynamalı normalde.ama eren iyileştiyse kazık gibi dikilir forvete,tecrübeli bi futbolcu oldugu için cok fayda saglar forvette.sonra da avrupalı genclere aglarız ...

maliki forvette düşünenler için de diyeceğim,malikin fizik olarak ne kadar bittiğini biliyo musunuz acaba?maçın 20.dakikasında sakatlanıp çıkabilir.ayrıca malikten beklentiniz topla iyi ilişkiler,çalım vs ise cok beklersiniz.gücü ve kuvvetiyle oynayan biriydi.ama şu an güçsüz.begeneceginiz tipte bi forvet değil.cocuga yazık edilecek,sırf bu yüzden.o itin g.tüne sokulan ali yavuzun kat be kat altında yetenek acısından

Gokay , ali veya malik gibi oyuncular yaziyorsunuz da bu kritik lig maratonunda pat diye ilk 11 konmaz ki bunlar

Dogru olmaz bence

tam kadro olsak sinan ve belhanda için zerre üzülmem aksine sevinirim bi boka yaradıkları yok ama simdi enazından bu çöl bedevisi lazımdı sinan mümkünse bikac ay olmasın varkende yok zaten

elde oyuncu yok,illa bütün takımın sakatlanması mı lazım atalay vs oynaması için?zaten bütün takım sakat.7-8 as futbolcu+3 genc süper olur.maliği unutun,önce fizik olarak güçlenmeli.ahmet sivrinin hakkını yemek olmaz.önce ahmet

Milli takımda sakatlanan oyuncular için neden fifaya başvuru yapmıyoruz?
Sakatlık suresince Maaşları fifa ödüyor diye biliyorum.
Ancak bizimkilerin bundan haberi olduğundan şüpheliyim.

Ulan tam da doğru düzgün oynamaya başlamıştı adam sırası mı bu sakatlığın ?

Konya maçında orta sahada ben oynarım artık ... Fernando sakat Emre sakat Ndiaye-Donk cezalı Belhanda şimdi sakatlandı bu neyin nesi böyle nasıl bir uğursuzluk bu ...

Bahsettiginiz gencler oynar da ozan gibi cikis yakalarlarsa ben sizden de cok mutlu olurum

Ama oynamalarini "baska adam yok ne yapalima" baglamak bana dogru gelmiyor

Üst Alt