Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Sneijder'i Adeta Ezip Geçti!

Geçen seneki nice ile bu seneki nice arasında 2 oyuncu farklı ? Neden oynayamıyor Sneijder ? Belhanda geçen sene çok beğeniliyordu fransa da. Yükselen ekibin önemli 3-4 oyuncusundan biriydi. Senin mantıkla bakarsak böyle oluyor.

Sneijder sakatti + gec katildi. Araliga dogru ( ilk periot sonunda) herseyin Analizini yapariz . GS in Dünyanin Uzayin . Sneijder bu boru degil. 89 dk bok gibi oynasa bile bir sut bi pas ile matchwinner oluyor

Kıyaslamak yerine, neden şuan ki güzel futbolun tadını çıkarmıyorsunuz? Olumsuz havaya gerek yok.. Sneijder ile Belhanda zaten kariyer olarak kıyaslanabilecek futbolcular değiller ama ikiside bizim futbolcumuz, bu ölçüt değerli olmaları için fazlasıyla yeterli.:hat: Sneijder şimdi kariyerini başka bir takımda devam ettiriyor, ona başarılar dileyip, Belhandaya destek çıkmak "bence" en olağan budur.

Son düzenleme:
Sneijder sakatti + gec katildi. Araliga dogru ( ilk periot sonunda) herseyin Analizini yapariz . GS in Dünyanin Uzayin . Sneijder bu boru degil. 89 dk bok gibi oynasa bile bir sut bi pas ile matchwinner oluyor

Transfermarkt verilerinde sakatlık bulunmuyor. 2-3 tane kıçıkırık sitede sakat haberi vardı. Geç katılması da kendi kabahati. Kendine bakmayıp orda burada bar açılışı yapmasaymış. Sneijder bu boru değil olayı bitti. Şuan sneijder sıradna bir futbolcu konumunda(KENDİNE BAKMAMASI-FORMU-YAŞI). Oynayacağı yer amerika ve çin yada katar. Nice gibi fransanın orta seviye takımında bile kadroya giremiyor. Adamların TD leri sneijdere kadroda yer yok diyor. sunduğunbahanelere bak ? Ben sneijderin bu sene toplam 20 maçta süre alacağını düşünüyorum maksimum. Çoğuda sonradan girerek. Gol asist yapar ama Fransa kupasında falan. Rotasyonda ihtiyacı olabilir favrenin.

Nice kadrosuna giremeyen bir oyuncuyu BELHANDA ile kıyaslanamaz. Favre BELHANDA'yı sürekli ilk 11 oynatırken göbekliyi 18'e almıyor.

Nice kadrosuna giremeyen bir oyuncuyu BELHANDA ile kıyaslanamaz. Favre BELHANDA'yı sürekli ilk 11 oynatırken göbekliyi 18'e almıyor.

Sneijder bizi ilgilendiren bir konu degil,kendisi bizim oyuncumuz degil

Iki de bir böyle konular acip üyelerin birbirine girmesini istiyorsaniz yanlis yoldasiniz,sampiyonluk icin destek birlik ve beraberlik sart

Assistin assisti yani Pre assist konusunda en son konusacak adam sensin. Sneijder'de habire bunu kabul etmeyen, su bu diyen adam bu konu hakkinda laf sahibi degildir

Opta´ya göre Sneijder ve Preassist mevzusu da hikaye gibi. Bizi mi kandirmaya calisiyordunuz ? Ancak assistin assisti konusunda dahi bariz üstünlügü belhandanin, aslinda seni sasirtmasi gerekiyor. Cok begeniyordun o istatistigi. Demekki Belhanda´yi da begenmen lazim. Belhanda mevzusu sadece assistin assisti degil.

O istatistik sadece bunu gösteriyor benim adima... "Sneijder pre assistleri ile savunuluyordu, ama bunu bile Belhanda ondan iyi yapiyor. Ve daha iyi yaptigi diger meziyetleri de cabasi"

Ben oyuncunun iki yönlü oynamasini gerektigini savunan bir üye olarak, hücum olarak iyi, ama defansif ve kosu olarak kanser bir oyuncuyu elestirebilirim. Ama asil senin gibi, assistin assisti gibi mevzulari cok önemli ve yeterli gören üyeler, Belhanda´ya laf söylemeye, yada performansini begenmeme hakkiniz yok.

Sneijder´de olan minimum beklentinizi adam karsiliyor, + cok daha fazlasini, oyunun her yönünde yapiyor.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Kaybolan 2 yılımızı unutmayın diye tutuyorum kendisini avatarda.

Adamlikta bugün

Tudor tekmeyi vurdu, Lucian Favre 18'e dahil etmiyor. Herkes uzman, bir tek hocalar kötü.

Adam takimdan gitti, hala etrafinda oynamis oyunculara saldiri yapiliyor. Bu bile olayin vahametini gösteriyor. En fazla vasat üstü olan bir oyuncuyu, hala dünyanin en iyi 10 numaralarindan biri olarak gören bir taraftar icin, sasirtici bir reaksiyon degil.

Belhanda´nin da bir cok pasi heba ediliyor. Ya kötü kontrol, yada rakip defansin uyanik davranmasindan, sonucta rakipler dummy degil. Futbolda da bunlar aslinda normal, paslarinin cogu heba olur. Ama kimse sövme ihtiyaci dumuyor, cünkü maclari kazaniyoruz. Herkes corbaya tuzunu atiyor.

Adam takimdan gitti, hala etrafinda oynamis oyunculara saldiri yapiliyor. Bu bile olayin vahametini gösteriyor. En fazla vasat üstü olan bir oyuncuyu, hala dünyanin en iyi 10 numaralarindan biri olarak gören bir taraftar icin, sasirtici bir reaksiyon degil.

Belhanda´nin da bir cok pasi heba ediliyor. Ya kötü kontrol, yada rakip defansin uyanik davranmasindan, sonucta rakipler dummy degil. Futbolda da bunlar aslinda normal, paslarinin cogu heba olur. Ama kimse sövme ihtiyaci dumuyor, cünkü maclari kazaniyoruz. Herkes corbaya tuzunu atiyor.

Fizik gücü itibariyle mücadele edecek durumu olmayan Podolski, Sneijder, Selçuk, Hakan Balta gibi isimlerin dehlenmesi gerekiyordu ve gereken yapıldı

Belhanda'nın asistleri hep duran toptan diyenler söz konusu Sneijder olunca asistin asistini bile söylüyordu

Resmen ikiyüzlülük

Görmemişin. Sneijder postunda Favreye bayağa kaydılar.

Hiç denk gelmedim niyeyse.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Adamlarin sorunu belki sneijder bile degil de ondan, bundan dün de bahsettim, bilinc altinda cok farkli olaylar var.

Bir de Selçuk gibi belirsiz bir sakatlığı var herhalde bu adamın,ondan oynatmıyor.Hani Selçuk da toynağından sakattı Tudor ondan oynatmıyordu prensini ya o bakımdan.

Üst Alt