Belhanda Transferinde Rakamlar Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Transferinde Rakamlar Belli Oldu!

Tudor ısrarla istedi bu adamı sanırım, bu rakamların başka bir açıklaması olamaz. Benim aklıma bir şey gelmiyor yani.

Tudor'un görüpte bizim göremediğimiz ne var bu Belhanda'da bilmiyorum, hem de elinde Sneijder varken. Çok gereksiz çok. Bu paralara leblebi gibi gol atan forvet alırsın.

ne tudoru gecen gun nazif devre arasinda almaya calistik dedi

BkojJROCQAA7-8k.jpg
Tam ben atacaktım benden hızlı çıktın kanka.

sent via GSC

ne tudoru gecen gun nazif devre arasinda almaya calistik dedi
İşin en kötüsü tudor belhanda transferine sneijder ı yollarsanız sesimi çıkarmam dedi.simdi sneijder gitmeyecek ve elimizde iki tane onbirde oynamayınca arıza çıkarabilecek oyuncu olacak.ustelik belhanda da takım defansına katkıda bulunacak oyuncu degil

Dursun ve ekibi tecavüzde vajinal kısmı bitirdi, şimdi anal tecavüze geçtiler.

Galatasaray'ın tarihine ve geleneklerine, her yerine tecavüz ediyorlar.

Buna göz yuman divan ve kongre üyeleri de en büyük hain ve suçlulardır.

Aziz Yıldırım başkan olsa bu kadar zarar veremezdi Galatasaray'a.

Sesi hala çıkmayıp da transfer bekleyen asalak sözde taraftarların daha beter günler görmesi dileğiyle.

Israf resmen israf.

Stoperimiz yok, ön liberomuz yok, kanatimiz yok beklerimiz yok. Biz gidiyoruz Sneijder yerine vurdumduymaz herifin tekini aliyoruz faihs fiyatlara.

İşin en kötüsü tudor belhanda transferine sneijder ı yollarsanız sesimi çıkarmam dedi.simdi sneijder gitmeyecek ve elimizde iki tane onbirde oynamayınca arıza çıkarabilecek oyuncu olacak.ustelik belhanda da takım defansına katkıda bulunacak oyuncu degil

belhonda solda da oynayabilen biri sanirsamki
birlikte oynayabilirler (arda-lincoln gibi)

Ulan sanki tek eksik bolgemiz burasiymis gibi hani ne bolgede oynar o bile belli degil, ne para gommusler adama hayret.
Yuuhhhhh

Samsung Galaxy S8+ kullanarak gonderdim

adam ordan oraya kiralaniyor. sen almazsan ellerinde patlayacak zaten. seneye sozlesmesi bitiyor. futbolculuk hayati boyunca 9 milyon bonservis gormemis. hani dersin 4 sene once 8.5 almislar ama mukemmel bir yukselis gosterdi fiyatini katladi. oyle bir sey de yok. kiradan kiraya gidiyor adam. bu adama gidip 9 milyon vermek enayiliktir. nasil pazarlik yapiyorsunuz anlamadim ki. yeri geliyor 1 m euro icin gelse takimin ana problemlerini cozebilecek kalitede adamlari geri ceviriyorsun. mevki itibariyle luks bir adam icin milyonlari saciyorsunuz. masaya da nasil oturuyorsunuz anlamiyorum ki bizim bu adama cok ihtiyacimiz var, sistemi bunun uzerine kuracaz falan mi diyorsunuz da her takim bizi kazikliyor.

hadi onu geçtim. 3.2 milyon maas nedir. belhanda kimdir. en buyuk basarisi nedir de biz bu adama 3.2 milyon veriyoruz. rakamlara bakmadim ama bu adamin gectigimiz 2 sene boyunca aldigi maaslari topla 3.2 milyon yapmiyordur. bu nasil is bilmezlik ya. resmen katara cevirdiniz takimi. böyle bir sey olamaz. tek kelimeyle rezillik. insallah rakamlar yanlistir

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amrabat'tan sonra 2. faslı kazık yolda

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
gidip buna dunyanin parasini verecekler. sonra acerbi, maicon, clichy, tete vs mevki itibariyle esas gerekli olan adamlari alamadik. cok para istediler diyecekler. basarisiz olunca da enkaz devraldik, borc su kadar anca toparliyoruz diye ortalarda gezinecekler. kongre uyeleri de ibra edecek. bu zihniyet kokten degismedikce sittin sene bu kulup istikrar yakalayamaz. saman alevi gibi yanip yanip soneriz.

Son düzenleme:
Üst Alt