Belhanda'nın Durumu Kritik! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Durumu Kritik!

ibiza da garsonluk yaparken 17 asist yapabiliyorsa garsonluğu dert değil tabi bunun için kıçını kaldırıp oynaması gerekiyor.

Futbolu bırakmış deniliyor. İbizada garsonluk yapıyormuş an itibariyle.

Wesley+Sneijder+Netherlands+Training+Session+wQCLji1SLbSl.jpg

Sizin içiniz fesat. İbizada garsonluk yapıyor dedik diye hemen sneijder e bağladınız konuyu. Alakası yok. İbiza yerine Mallorca deseydim... Gerçi yine sneijdere bağ kurarsınız bu durumda. Suç bende ama. Bula bula garsonluk konusunu buldum bende.

Sizin içiniz fesat. İbizada garsonluk yapıyor dedik diye hemen sneijder e bağladınız konuyu. Alakası yok. İbiza yerine Mallorca deseydim... Gerçi yine sneijdere bağ kurarsınız bu durumda. Suç bende ama. Bula bula garsonluk konusunu buldum bende.

Ibiza ve garsonluk... Sneijdere baglamayalim da Ibrahim Tatlisese mi baglayalim. Hadi canim sen de.

Demek ki garsonçu demek sneijder anlamına getiriyoruz bundan sonra. Bide garsoncuların cenneti ibiza yı da eklersek hiç kurtuluşu yok.
Bunu da alışırız tabiki.

fazla şey etmemek lazım, kendisi portakal kelimesini alaycı bir cümle içinde kullanıp, alay etmek için kullanmadım diyen birisi. Ayrıca Sneijderin gitmesini istemeyenlere de demediğini bırakmayın, sonra başkalarına kutuplaştırma suçlaması da yapar ara sıra.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Aga sen Fatihleri karıştırdın herhalde :D

Senin kast ettiğin Uluışık.

sent via GSC

fazla şey etmemek lazım, kendisi portakal kelimesini alaycı bir cümle içinde kullanıp, alay etmek için kullanmadım diyen birisi. Ayrıca Sneijderin gitmesini istemeyenlere de demediğini bırakmayın, sonra başkalarına kutuplaştırma suçlaması da yapar ara sıra.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
Benden mi söz ediyorsun? Başkası ile karıştırdın beni galiba. Neyse...

Üst Alt