Belhanda'nın Gönderilip Kagawa'nın Getirilmesine Ne Dersiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Gönderilip Kagawa'nın Getirilmesine Ne Dersiniz?

Isin tek kotu yani Ingiliz kulupleri de istiyor kendini (Everton, West Ham ve Southampton'a yazildi yanilmiyorsam)

Ikna ederiz etmesine Nagatomo, Terim, taraftar ve CL faktoruyle ama PL ekipleri fiyatini yukseltecektir fiyati 10+ milyonu gorebilir, ama yine de sartlar zorlanmali, hele ki Belhanda'yi elden 7+ bir rakama cikarabilirsek

# 23 bosta, seneye forma cok guzel, kesinlikle bir tane alirim samurai formasi
formasını direk alırım valla müthiş olur.

Belhandaya 2 milyon verecek keriz bulursak formasını alırım o takımın ciddiyim.

Ben de satamayacagimizi dusunuyorum. Hatta eminim diyebilirim.

Devre arasi cikan Bremen ve Nice haberleri var. Belki 5 milyon gibi bir bedel elde edebiliriz.
Dunya kupasinda birkac bisey yapsa da satsak diye hayal kurdum o kadar ama her gecen gun mezuna kalmiş lys ogrencisi umutsuzlugunu yasiyorum

Dunya kupasinda birkac bisey yapsa da satsak diye hayal kurdum o kadar ama her gecen gun mezuna kalmiş lys ogrencisi umutsuzlugunu yasiyorum

Dunya Kupasi falan hayal, geciniz.

Nice o sezon ugruna 5 milyon verirse verir bence, bu sezonu da beklentilerin altinda gecirdiler cunku.

Bremen verir mi bilemedim. Nice'e iteleme calismalari simdiden baslamali. 6 milyon aldigimiz an buyuk is basarmis oluruz.

Belhanda 'nın yerine Selçuk 'un 10 numara oynamasına bile razıyım siz Kagawa 'nın gelmesine ne dersiniz diye soruyorsunuz ...:cool:

Üst Alt