Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
Eh öyleler. Ama ikiyüzlülük bu yaptiklari.

Önce karsilastirmayin diye bas bas bagirdilar burada simdi de kendileri karsilastiriyor.

Kim bas bas bagirdi ? kiyaslama yapilmayacak diye bir sözlesme mi imzalandi ? Yahu adam daha ayaginin tozu ile, sakat ve hazirliksiz ciktigi ilk mactan, kiyaslamalar yapildi. Sneijder garsonluktan gelip, alacakti östersunds macini felan filan. Ne hakaretler edildi o mactan sonra. Sneijder´in ilk maci öncesi de artist artist Nice basliginda adam toplaniyordu. Herkes gitti, bir ben kaldim yalniz.

Benim bir söyledigim söz vardi. Eger Sneijder-Belhanda kiyaslari yapilirsa, sneijder zararli cikar, altinda kalir diye. Ve siz belhandanin futbolcugunu , oynadigi futbolu alt seviyelere indirgedikce, daha da zararli cikar.

Belhanda vasat yada vasat alti futbolcu diyelim, 10 milyon etmez. Buna ragmen Sneijder´den bukadar fazla meziyetler sunuyorsa, o vakit vah sneijderin haline ve bizde gösterdigi performansa.

Memnunum fakat hala daha iyi olması gereken noktalar var :

Top kontrolü. Aslında genelde ndiaye nin attığı paslarda sıkıntı yaşıyor. Ndiaye topu darbeli atıyor. Fakat kaç maç oldu artık ona göre kontrol etmesi gerektiğini anlamalı.

Şut denemeleri. Şu 7 maçlık periyotta 10 tane şut denemişmidir ? Yada o civardadır. Daha çok denemeli. Aham şaham bir şut tekniği yok fakat şık uzaktan golleri mevcut.

Gereksiz geri pasları. Çok geri pas atmıyor ama genelde geri atmaması gereken noktalarda geri pas denior. Geçen hafta bunun sıkıntısını yaşadık golde.

Pas tercihleri. Seri oynama aşkı yüzünden bazen çok kötü toplar atıyor. Müsait adama daha basit oynayabilir nadiren.

Bunlar benim gördügüm eksileri ama dediğim gibi genel olarak memnunum.

Bunlar dışında çok fazla eksik yönünü sezmedim.

Bizde 4.5 milyonu bıraktı,gitti Nice'de 900 bin Euro alıyor şimdi vergiler düşüldükten sonra.Aslında biz de bu tarz bir indirim teklif etsek,misal 1.5'a falan indirseydik maaşını,yedek kalmayı da sorun etmeseydi kalabilirdi bak.Bunun da olumsuz yanı,medya ikide bir kaşırdı Sneijder niye oynamıyor vb. diye.

Medya sorun bile degil, wallahi bizim taraftar sorun. Ayni zamanda sneijder yedek kalsa, rahat durmaz, bir birine tetikleyecek olaylar bunlar. Takim bukadar iyi olmasa, illaki tribünler sneijder diye tempo tutmaya baslardi, su an bile.

Üst Alt