Belhanda'nın Sözleşme Detayları Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Sözleşme Detayları Açıklandı!

Tasarruf ve borç ödeme vaadiyle gelen yönetimin 3 sezonda transfere harcadığı para ortada. Üstelik başarı da yok. Borç ödüyoruz hahaha aysal batırmış hehehe diye nasıl kandırdılar ama taraftarı helal olsun.

Aysal transferleri söz konusu olduğunda en ufak şeyleri abartan üyeler de bu maliyetleri normal karşılıyor tabi şaşırtmadı.

Savunanlar varda, hadi Gomis'i anladik. En azindan belli bir isme sahip ve verecegi katkiyi tahmin edebiliyoruz. Belhanda'ya bu kadar para gomulur mu? Sonra beklere orta sahaya 2.sinif futbolcu alacaklar para kalmadi diye. Madem Belhanda'nin maliyeti Sneijder'den fazla o zaman alma. Git o parayi sag bek sol bek orta saha icin kullan.

Wesley iş yapan 3-4 oyuncudan biriydi geçen sezon. Yani kanatlık bir durumu yok. Daha iyi bir hazırlık dönemi geçirebilir (kalırsa tabi)

Biz son 3 senedir falan Selçuk yaparsa Sneijder uçarsa Bruma tutarsa kafasında gidiyoruz. Arada işte De Jong Tolga Donk gibi tipleri falan ekliyoruz takımın asıl sorunu merkezde öncelik bu sorun aşılmalı.

Ne bileyim Alper, bence bu paralara daha iyi bir oyuncu alinabilirdi.
Belhanda evet potansiyeli var ama son dönem performansina bakinca riskli, insallah tutar.
Bende cok buluyorum ama oraya takilip aglamak yerine hayirli olsun demek duser bize. Iyi oynarsa bir oyuncunun parasi konusulmaz zaten. Burada bazilari daha ilk gunden gonderilsin falan diyor, bazilari cikip bu paralara bir dunya yildizi alinirdi diyor. Iste hata burada, alamazdik. Bu oyuncular artik boyle bir piyasada ancak bu paralara Turkiye ye geliyor. 33 yasindaki Valbuena bile 3.5 milyon euro milyon garanti para alacak. Bunu konusan var mi mesela?

Ben Arfa falan da gelmezdi, onu getirmek istiyorsan simdi en az 5 milyon euro ister yillik. Pepe bile o paralari istiyor Besiktas'tan yasi da 34. Bunu biz bir anlayamadik gitti.

Haziran ayında transfer yapıyorsun kupa maçın var asıl o maçta yaşanacak bir elenme durumu en büyük rezilliktir. Ağustos ayında alsak transferler gecikti diyeceksiniz anlam veremiyorum. Zaten Maicondan sonra frene basılacağı Ağustosa kadar daha ucuza almaya çalışacağız fakat alamazsakta kimse burda alamadılar demesinler burası Türkiye iyi futbolcu istiyorsan iyi para vereceksin istisnalar hariç.Ayrıca Slovakya kampıyla beraber temizlik işleri de başlar tahminimce. Transfer sezonunda gelir gider durumuna , geçen sezonla bu sezon arasındaki maaşa farkına bakarız.

Bu bonservis konusunu eleştirenler pek bir haberi yok transfer piyasasından herhalde.
Bu oyuncuları daha ucuza alabilirsin ama transfer dönemin başında acelici davrandığın anda pazarlık güçün çok az. Eski yönetimler boşuna son günlere kadar bekleyip pazarlık yapmıyordu sonuçta. Kiew yönetimde salak değil herhalde. Adamlar görüyor karşı tarafın acil davranmak istemesini.

Maaş olayına girmiyorum bile hiç. Ülkenin durumu bu maalesef.

Forumdan 3-5 kisi gitse yemin ediyorum daha ucuza alirdik. Bu transfer de Fena isler cevirmisler.
Belhandayi al, yine al, potansiyeli var ama su anda elzem bir ihtiyac degil ki, beklet transfer sezonunun sonuna kadar, daha elzem ihtiyaclarini hallet.
Ondan sonra bütce kalirsa transfer sezonunun sonuna dogru elin daha güclü sekilde yokla.

Bende cok buluyorum ama oraya takilip aglamak yerine hayirli olsun demek duser bize. Iyi oynarsa bir oyuncunun parasi konusulmaz zaten. Burada bazilari daha ilk gunden gonderilsin falan diyor, bazilari cikip bu paralara bir dunya yildizi alinirdi diyor. Iste hata burada, alamazdik. Bu oyuncular artik boyle bir piyasada ancak bu paralara Turkiye ye geliyor. 33 yasindaki Valbuena bile 3.5 milyon euro milyon garanti para alacak. Bunu konusan var mi mesela?

Ben Arfa falan da gelmezdi, onu getirmek istiyorsan simdi en az 5 milyon euro ister yillik. Pepe bile o paralari istiyor Besiktas'tan yasi da 34. Bunu biz bir anlayamadik gitti.

Bu adama paradan cok sneijder yerine alındı diye sövülüyor para acıklanınca da iyi bi neden oldu işte. Adamın sucu yok

Arkadaşım bilmediğiniz,anlamadığınız bir işte niye bu kadar ısrar ediyorsunuz. İstifa edin!

Size verilen Riva'yı ve Florya'yı peşkeş çekme görevini gayet başarılı şekilde gerçekleştirdiniz işte, daha başka ne satacaksınız ? Komisyonun tillahını aldınız 2 senedir yeter!

O zaman cöplerı yollayıp dengelesın yoksa yıne ceza yeriz
Cezayı şöyle yiyoruz. Uefa kısıtlama vereceği zaman bakıyor bilançoya ve açığın nereden verildiğini analiz ediyor. Mesela Fenere bonservis sınırı verilme sebebi oydu baktılar 50 milyon para harcanmış ama başarı yok bütçe oradan açık veriyor bizde baktılar bonservis az ama maaş bütçesi çok yüksek bu azalsa problem çözülebilir vs. Sanırım bu kıyaslamayı da önceki yıllardaki harcamalara göre çok artan hangi kalemse ona göre yapıyorlar.

Şu an bize 3 ya da 5 yıllık zarar sınırı verdiler Riva sayesinde o olaydan kurtulacağız belki o yüzden rahat olabilirler ama orta vadede yine aynı duruma düşeriz.

Not: maaslar toplamda 65 milyon euroyu gecmeyecek bu sene o kriter olmasa bile. Yani oyle 70-80 milyon euroluk maas sinirina cikmayacagiz.

Üst Alt