Belhanda'yı Fransa'dan 2 Kulüp İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Terim de istemiyormuş

İnsan sevdiğine trip atmayı sever gerçi, yarın yavrum der bağrına basar

belhandanın alınması terimin suçu değil. fakat elde patlaması terime yazar. alıcısı varken ve adam gitmeyi kabul etmişken sepetlemeleri lazımdı. taraftarla inatlaşan başka bir teknik direktör var mı acaba yaw. ya da taraftara söven adamı kulüpte inatla tutmak isteyen, şampiyon olunca yapışıp kucaklayan, boşuna demiyorum seviyor söven adamı diye.

Nice Monacoya yakin sehir degilmi? Bu mesela Monaco yerine oraya giderse, Monacoda yasayip vergiden kurtulabilirmi?

Monacoda 3 milyondan fazla alan yetiri kadar oyuncu var. Belki bizde aldigi maasa yakin bir rakama fransaya gitmeye sicak bakar ve artik sg.

Gsc de en cok ban yeme sebebim bu herif.

Ama ihtimal vermiyorum. Bu kadar yeteneksiz oyuncuya kimse bizim verdigimizin yarisini vermez.

Araplar bile!!

Bu kulube 1 yilda 140 milyon euro zarar ettiren kepce kulaklinin bu kulube verdigi zararlardan sadece 1 i bu herif! Ben malesef kontrati bitene kadar gidecegini sanmiyorum.

Nice Monacoya yakin sehir degilmi? Bu mesela Monaco yerine oraya giderse, Monacoda yasayip vergiden kurtulabilirmi?

Monacoda 3 milyondan fazla alan yetiri kadar oyuncu var. Belki bizde aldigi maasa yakin bir rakama fransaya gitmeye sicak bakar ve artik sg.

Yasadagin degil parayi kazandigin yerin vergisine tabisin. O yuzden monaco takimina gitmeli vergi avantaji icin.

Ama ihtimal sifir. Kim bu adama bizim verdigimizin yarisini verir?

Üst Alt