Haber - Belözoğlu'ndan Beşiktaş Taraftarına: "Bunlar ahlaktan ve haysiyetten yoksun" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Belözoğlu'ndan Beşiktaş Taraftarına: "Bunlar ahlaktan ve haysiyetten yoksun"

Ne ekersen onu biçersin.

Ha ben küfür etmezdim sadece ona değil hiç bir futbolcuya etmem ama emre önce futbolculuk geçmişiyle hesaplaşmali

Tabi futbolcu emreye laf anlatabilir mi sanmam. Futbolcu emre her türlü küfürü Türkçe İngilizce ve İtalyaca edebilir. Ama teknik direktör emre ise bunu yapamaz o anca ağlanır

Ne ekersen onu biçersin.

Ha ben küfür etmezdim sadece ona değil hiç bir futbolcuya etmem ama emre önce futbolculuk geçmişiyle hesaplaşmali

Tabi futbolcu emreye laf anlatabilir mi sanmam. Futbolcu emre her türlü küfürü Türkçe İngilizce ve İtalyaca edebilir. Ama teknik direktör emre ise bunu yapamaz o anca ağlanır
Emre'ye etseler birşey demezdim.esine cocuguna eden serefsizdir

Ayı diye yıllarca sövdugumuz volkan bundan çok daha omurgalı ve karakterli oldu herzaman ki gün geldi omurgalı olduğuda ortaya çıktı en sevmeyen insandan bile saygı gördü

Garip bir röp olmuş

Eşinin ve annesinin geçmişi üzerinden kendine şeref payı çıkarmasını anlayamadım. Kendini bilmez küfürbazlara karşı eşim şöyle iyi annem böyle iyi gibi şeylerle savunma durumuna geçmesini hiç anlayamadım. Annesine neden küfür ederler ki katil emre diye bağırın geçin

"HALA SAKİN DEĞİLİM"​

"Hala çok sakin değilim. Söylediklerimin kızlarım ve hanımımın 20 metre ötesinde anneme ve eşime yapılan hakaretler üzerinden değerlendirilmesi gerekirken kendi annem ve eşim üzerinden söylediğim konuların tüm kadınların geçmişine gelmesini anlamlandıramıyorum. Beşiktaş'ın 'Şerefinle oyna, hakkınla kazan." mottosu var. Yapılanlar Şeref ve hak ile bağdaştırılacak şeyler mi? Bir kadının geçmişinde yaşadıkları onun şerefini veya şerefsizliğini belirleyecek kriter midir? Bunu kabul eden hangi zihniyet saçma sapan değildir? Bu suçlamaları üzerime alınmam. Yakışıksız oluyor. Benim annem ve eşimi örneklendirdiğim konu nasıl insanların geçmişte yaşadıkları ilişkilere bağlandı? Bu bağlantıyı kuramıyorum. Sürecin nasıl buraya geldiğine bir bakın."

Üst Alt