Ben Arfa Fenerbahçe'de İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ben Arfa Fenerbahçe'de İddiası!

Arkadaşlar sakın olalım ve bu dünya yıldızı turkiyemize geldiği için sevinç duyalım.

m1815.gif

Ben arfa cop transfer. Hemen Mehmet Ekici alinarak cevap verilmeli ve cumle aleme transfer nasil yapilir gosterilmelidir.

Nasil parayla saadet olmuyorsa transfer ile sampiyonlukta gelmez. Bunlarin basinda aziz oldugu surece rahat olabilirsiniz. Azizin ayrildigi gun sayet basimizda Dursun veya daha capsizi olursa sictigimiz gundur. O zamana kadar aramizdaki makasi acmak lazim

iyi hamle.ben arfa çok katkı verir kuşlara.yalnız bunlar büyük maçları kazanıp küçük maçlarda puan kaybeder her zamanki gibi.

Hatirlayin 1,5 sene önce Yazin kamp döneminde basimizda Hamza varken göbekli haliyle bizim takimin icinden gecmisti Nice de oynarken.

Ben Arfa manyak topcu. Gelse ibre Fenere döner gercekten bizim Sneijder+Drogba transferi gibi hava yaratabilir ama hic bir sekilde alabileceklerine inanmiyorum.

Kıskanırım açıkçası.

Ama en son RvP'yi kıskanmıştım, pek de verimli olamadı. Akibeti aynı olursa hoş olur.

Da bana mantıksız geliyor. HBA'yı alacak 50 tane kulüp var.

Abov, bizimkiler de bitik Mehmet Ekici'nin peşinden koşsun.

Bir kanatta Lens bir kanatta bu eleman, Fener her maç dörtler beşler.

Biz de Mehmet, Selçuk, Sabri, Semih, Cavanda gibi elemanlardan nasıl kurtuluruzun planını yaparız. Bizim takımda transferler genelde komisyon alma üzerine kuruluyken Fener ihtiyacına göre nokta atışı işine yaracak elemanları alıyor.

Tarık Çamdallar falan hiç girmeyeyim o konuya sinirlerim tepeme çıkıyor.

Üst Alt