Ben Arfa PSG'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ben Arfa PSG'de!

resized_3478c-2015-02-03t130434z_22090746_pm1eb2312px01_rtrmadp_3_soccer-france-ben-arfa.jpg

Geçen sezon Nice'de yakaladığı çıkış ile Avrupa'nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çeken Fransız oyuncunun durumu belli olmak üzere. Önceki günlerde Sevilla ile anlaştığı öne sürülen futbolcunun PSG'de oynamak istediği belirtildi. Fransız basınında yer alan habere göre başarılı futbolcunun PSG ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Fransız basını Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Ben Arfa'nın gitmek istediği kulübün PSG olduğunu açıkladı. Oyuncuyla görüşen PSG Kulübü'nün, anlaşma noktasına geldiği aktarılırken önümüzdeki 1-2 gün içerisinde transferin resmiyet kazanıp açıklanacağı öne sürüldü. Sağlık kontrolünden geçtiği de iddia edilen Hatem Ben Arfa'nın, PSG ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Fransız oyuncunun PSG tercihinde yeni direktör Unai Emery'nin büyük rol oynadığı vurgulandı. Oyuncunun PSG'ye transfer olmak için Sevilla teklifini reddettiği ifade edildi. Fransız futbolcunun önceki günlerde Unai Emery ile bir araya geldiği de iddia edildi.

Üst Alt