Ben-Hatira Bombası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ben-Hatira Bombası!

galatasaray-anis-ben-hatira-yi-istiyor-6320802_5239_o.jpg

Gelecek sezonun transfer çalışmalarına uzun süre önce başlayan Galatasaray'da Fatih İşbecer ve Cenk Ergün, sezonun ilk transfer bombasını patlattı. Geçen hafta içinde Almanya'ya giden ikili 2014 yılından bu yana Galatasaray'ın scout ekibi tarafından yakından takip edilen Anis Ben Hatira ve menajeri ile bir araya geldi. Oca k ayında Hertha Berlin'den Frankfurt'a giden ve sözleşmesi Haziran ayında sona erecek olan Tunus asıllı Alman oyuncuya 3 yıllık teklif yapıldı.

27 yaşındaki sol açık mevkiinde oynayan Ben Hatira'nın teklifi kabul ettiği, yönetimin, bu transferi Hilbert ve Fabian Ernst'i Beşiktaş'a getiren gurbetçi menajer aracılığıyla sonuçlandırdığı iddia edildi.
Sol kanat başta, sağ kanat ve forvet arkasında görev yapabilen Anis Ben Hatira, bugüne kadar Hamburg, Duisburg, Hertha Berlin ve Eintracht Frankfurt takımlarında görev yaptı. 27 yaşındaki oyuncu, bugüne kadar 219 maçta forma giydi, 53 gol attı, 22 de asist yaptı.

Oo Almanya'da müthiş transfer haberi bu muydu , çinlilerin malı heralde Hatem ben arfa diye bize tutturacak büyük başkanımsı. Eskiden olsa inanmıyordum ama bu başkanımsımız geldiğinden beri hangi saçma Ada'mın adı geçse hemen alınıyor , iyi adam adı geçse alınmıyor . Carole , jose alındı diye haber çıktı yalan dedim, donk sene ortasında alınacak dendi yalan dedim ama artık başkanımsımız bizi profesyonel yaptı sağolsun inanıyoruz . Bunu da al başkanımsı bunu da...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Başlığa bakınca GS hatırasını paylaştığını sandım.

Girince GSnin salak transfer komitesinin camiamıza 1 çöp daha kazandıracağını gördüm, çıkıyorum.

4 aylık bir sakatlığın ardından topu topu 5 maç oynamış. Tanınmıyor olması hiç önemli değil de doğru düzgün top oynuyor olsun bari alacağımız isimler.

Hertha Berlin dendiğinde aklıma Marcelinho geldi. Ne topçuydu be. Hayrandım zamanında. Marcelinho imzalı lisanslı nevresim takımım bile var. O derece severdim adamı. Hala kullanıyorum :)

Yaşı geçtikten sonra Trabzon'a geldi, adama çingen muamelesi yaptılar. Kaçtı gitti o da. Trabzon yabancı oyuncular için harbiden bataklık. Altın giden bronz olup kaçıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt