"Ben sözleşmemde ne var bilmiyorum" Diyen Terim, Doğru Söylüyor mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Ben sözleşmemde ne var bilmiyorum" Diyen Terim, Doğru Söylüyor mu?

sözleşme detaylarını bilmeyebilir, avukatı bakmıştır onay vermiştir. primini maaşını bilir gerisi zaten profesyonellerin işi.

bugün demirören hocam olmuyor seni görevden alıyoruz dese 1 kuruş tazminat almadan gider fatih terim.

ayrıca fatih terim neden yalan söylesin ?

vallahi ben Fatih Terimi seviyorum ve saygı duyuyorum zaten o adamı GSC ahalisinden başka sevmeyen yok.

Çevir yoldan Galatasaraylıları sor Fatih Terim diye klübün efsanesi derler en kötü ihtimalle ama bu forumda rakipler övülüyor rakip milli takımlar yensede keyiflensek diye yazan moderatör bile var... @Adem Çakar isimli renkdaşıma katılıyorum herkesin kendi yorumu..

Her ne hikmetse forumda fatih terimi yücelticek laf ederken millet çullanıyor ama milli takım yenilsede keyif alsak diye alenen yazan adama tek kelime laf edilimiyor...
Olması gereken bu zaten kendi değerlerimizi iyice aşşağı çekelim ki milli takım yada Galatasaray bundan çok daha fazla menfaat sağlar kafasındalar..Ama tekrar etmekte fayda var herkesin kendi yorumu

kardeşim çok doğru yazmışsın milli takım kaybetsede fatih terime hakaret etsek diye bekleyen tipler var, inşallah fatihin aslanları yine mahcup edecek bunları.

yine GS taraftarının genel fikrinin bu forumdan ibaret sananlar var, fatih terimin efsaneliğini sorgulayanlar var.

Galatasaray taraftarının sesi salonlarda stadyumlarda belli olur oralarda imparator terim diye inliyor.

Hoca iyi hocada şu takıntılarından vazgeçse

Bu ateş üfleyerek sönmez
Ego Türk insanının geninde var maalesef. Hocanın kazandığı kupaların yarısını başka biri kazansa yeminle insan diye piyasada dolaşmaz. Şenol, Ersun gibiler bile bir kaç kupa ile astronot modundalar kaç yıldır.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt