Benfica, Gedson Fernandes İçin 15 Milyon Euro Bonservis Bedelinde Kararlı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica, Gedson Fernandes İçin 15 Milyon Euro Bonservis Bedelinde Kararlı

1631088031514.png

Galatasaray, Gedson Fernandes için son olarak 10M€ teklif etti.

Fatih Terim, yakın dostu Rui Costa ile görüştü ancak Benfica, Gedson için 15M€ bonservis bedelinde kararlı.

(Correio da Manha)

via
@FutbolArsiv1

turşusunu kursunlar ya satıp kar edemeyeceğimiz oyuncuya yatırım yapmayalım artık .

beklesin gedson 6 ay sonra daha da düşecek değeri oynatmazlarsa

Enteresan işler oldu Nelson a 8 milyon gömdük marcao luyindama ikisinden biri neden satılıp Kaan Ayhan alınmadı
Orta saha neden bu kadar geçe bırakıldı forvetten çok mu memnun ki hoca forvet alınmadi.
Babel arda neden kadroda yüzlerce soru isareti var ...

Enteresan işler oldu Nelson a 8 milyon gömdük marcao luyindama ikisinden biri neden satılıp Kaan Ayhan alınmadı
Orta saha neden bu kadar geçe bırakıldı forvetten çok mu memnun ki hoca forvet alınmadi.
Babel arda neden kadroda yüzlerce soru isareti var ...
Kaan'i satmiyoruz dedi Sassuolo ve Italyan kaynakli haberlerde en az 6 milyon euro istedikleri yazildi. Nasil alacaktik? Ki bana sorarsan 6'yi birak 3 milyon euro anca eder Kaan. Besiktas'in 3 milyon euroluk teklifini reddetmislerdi zaten.

Arkadaş salın işte şu bebeyi... Krasnodar dan Vilhena ile birlikte arkamıza yaslanıp çekirdek çitleyerek maç izleyelim artık...

Benim anlayamadigim bu adamlar Gedson’u bir sezon kulubede oturtup 15 milyona nasil satacaklar? Herhalde forma sansi vermeyi dusunuyorlar.

Kalsın kardeşim sizde zaten oynattığınız yok, Gedson'da mal bir adam değilse sözleşme uzatmaz süre alamadığı takımda.Ocak ayında 7-8 civarına biter bu iş.

10 milyon dan fazlasi Bizim icin zarar

Gedson mukemmel bir oyuncu ilk geldigi günden bu yana kalite oldugunu soyluyorum Ama benfica’nin istedigi rakam sacma

Yedegin yedegi konumunda olan bir icin 15 milyon euro istiyorlar

Bizim de 15 milyon euro’yu verecek gucumuz yok,öyle bir finansal yapi hic bir Türk kulubunde yok

15 milyon Euro Türk takımları için çok büyük para.Sekiztaşin yaptığı teklifin de bunda payı var tabi.Neyse gelmesin.15 milyona alıp 25 e satamayiz bu adamı.İyi oyuncu ancak çokta abartmaya gerek yok.Elimizde bile patlayabilir.

Üst Alt