Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Benfica Kulübü ile Uzun Vadeli İş Birliği İddiası

Bu Allahını belası altinordu her sene 1 oyuncu nasıl çıkarıyor buradan bizim.daha mı az paramız var
Altınordu diyorsun da.
Herifler 500 harciyorsa 1.5 kazanıyor.
Şu dönemde eğer 10milyona satabilecegin oyuncuyu 1.5milyona alabiliyorsam altyapıyı komple kapatır oyuncu araştırım.

Birde şimdi altinordunun ömrü boyunca yetiştirdiği en kariyerli oyuncuya bakalım sonra gidip benficaya bakalım.
Adamlar tüm Türk futbolunu pataklar.

Birde sen daha dijitale geçmeye korkarken herifler 10 sene önce teknolojik alet gelistiriyordu işin ARGE kısmı da var.
Altinordunun bile dijital gelişim sistemi var.

Altınordu diyorsun da.
Herifler 500 harciyorsa 1.5 kazanıyor.
Şu dönemde eğer 10milyona satabilecegin oyuncuyu 1.5milyona alabiliyorsam altyapıyı komple kapatır oyuncu araştırım.

Birde şimdi altinordunun ömrü boyunca yetiştirdiği en kariyerli oyuncuya bakalım sonra gidip benficaya bakalım.
Adamlar tüm Türk futbolunu pataklar.

Birde sen daha dijitale geçmeye korkarken herifler 10 sene önce teknolojik alet gelistiriyordu işin ARGE kısmı da var.
Altinordunun bile dijital gelişim sistemi var.
Ben de onu diyorum altinordunun bile var

Sinir var diye kendilerine kulüpleri muhtac görüp 10 senede bir adım ilerleyemeyen türk futbolcusuna ihanet mi?
Adam gidiyor gabondan oyuncu alıp yetiştiriyor niye her Portekizli iyi futbolcu olamaz diye. Senin yaptığın yeteneksiz adama yetenek yükleme çabası.
Bir kere iş ahlakı yok, kültürel birikim yok. Kız götürmek için sporculuk yapan bir sürü çocuk var.
Baştan aşağıya pisliğe batmış bir toplumda kendi evlatlarımızı geliştirelim savunması kusura bakmayın ama milliyetçilik mastürbasyonudur.

Üst Alt