Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berabere Kalsak da Tudor İyi İş Çıkardı

bu hayri eger herkesin dedigi gibi ismail gulduren ise (ki artik bu o mu , oteki onun diger hesabi mi muhabbetinin cilki cikti) o uyeyi severim ama degilse bana satasma niyetiyle alinti yapilmis diye dusundum

bu hayri eger herkesin dedigi gibi ismail gulduren ise (ki artik bu o mu , oteki onun diger hesabi mi muhabbetinin cilki cikti) o uyeyi severim ama degilse bana satasma niyetiyle alinti yapilmis diye dusundum

bay bilgin, ismail harikulade bir gsliydi bende çok severdim.. ancak bu hayri adlı canavar la ilgisi yoktur ismail kardeşim forumu bırakmıştır.

Bu isin bir espri yani var , bir de dedigim gibi kabak tadi veren yani . Ceza sistemi yumusak olsun , ana avrat duz gitmeden istenirse ceza verilmesin ,hepsine varim ama kimle konustugumuzu bilelim

Sacma sapan surekli isim degisikligi , baska isimler, eski atilanlar .. Ciddiyet kalmiyor ve bosu bosuna her baslikta kaos doguyor

Emrah bakiyor sanirim bu islere , acilen herkesin kendi ismiyle ve tek uyelikle barinmasi , ceza alanin ,atilanin da iki dk da yeni uyelikle gelmesini engellenmesini rica ediyorum

o filanca mi ,oteki kimin baska hesabi geyigi bitsin artik

Musap Aydinli diyor ki kenan senın hakkında bu sergen ne zman ceza alsa musapta ceza alıyor cezalı forumunda neler dönüyor kimbilir falan sana ne demeye getiriyor cözemedım rtaşım müdahale edersin umarım

bi bok anlamadim dediklerinden
Musap renktaş, hakkında ileri geri konuştuğumu söylüyor, kripto fenerli kamufle Almancı recep

Recep Rosenin bir gecelik, ama Yolanthe yengemizin kalite olduğunu gören bir üyenin arkasından konuşmam sadece saygı duyarım.

Bu durumda sana yine sucuk kaldı Receeep.

Son düzenleme:
İsmail kardeşimiz iyi adamdı, Haldun Üstünel gibi kafasına koyduğu transferi gerçekleştirdi. Kendisinin bir Moderatör daha kazanmak uğruna feda edilmesi çok yanlış.

goodbye hakkı artık bir çayını içeriz

HAKKI ÇİÇEK ÇAY KOY İÇEK ..

1.jpg
Noldu dun gordunmu ebeyin cayini

seni armut seni

İyi iş mi?
Kendi evimizde 1-0 gerideyiz ,10 puan öndeler ve 45 dk al gülüm ver gülümle maçı bitirebildiler.

takımda ne 1 inanç ne de 1 yetenek söz konusu

bjk senden 2 anlamda da çok çok önde

öyle yazıldığı gibi kolay olmuyor sahada esip gürlemek daha 10 gün olmuş takımın başına gelen hoca için

ben 10 günde derli toplu durmaya çalışan 1 galatasaray görüyorum

bu iyi bir gelişme

bu takımı gençleştirerek başarıya aç yetenekli futbolcularla tudor iyi işler yapabilir diye düşünüyorum

öyle yazıldığı gibi kolay olmuyor sahada esip gürlemek daha 10 gün olmuş takımın başına gelen hoca için

bu iyi bir gelişme

bu takımı gençleştirerek başarıya aç yetenekli futbolcularla tudor iyi işler yapabilir diye düşünüyorum

sinan-engin_1058888.jpg

bu iyi bir gelişme

Takimi genclestirin diyon burda sonra donup bruma yazin yollansin diyon sende bi cinssin

Üst Alt