Berbatov Transfer edilmeli mi ?


Berba gelirse ;

-----------------Muslera--------------Eboue - Ujfalusi - Semih - H.Balta-----------------Melo-----------------Kazım - Engin - Selçuk - Riera

-------------Berbatov----------------

FT'in 11'i bu şekilde olacak muhtemelen .Sizce yeterli olur mu ?Bence olmaz aga .Koyu renkli yazdığım isimler GS ilk 11inde banko olduğu sürece , stsl'de hiçbir maçı kesin kazanırız diyemeyiz .
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?orta saha sağ ve sola adam alınmadıkça gelmesin ilk öncelik kanatlar olması lazım
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?sadece 1 oyuncu alma hakkımız yok .. taibki kanat oyuncularıda alıncak.. keşke berbatov alınsa keşke ama düşük ihtimal görüyorum imş yanılırım
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?İki tane ağır forvetle oynamak işimize gelmez.Berbatov çok iyi bir forvet olsa da tarz olarak bize gereken yaratıcı özelliklere sahip dikine oynayıp adam geçebilen bir forvet değil.Elmander'in yanında tarif ettiğim özelliklere sahip bir forvet lazım.
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?kanat ve ofansif bir adam alındıktan sonra isterse forvetler taş olsun ama tecrübeli akıllı olsun araya kaçsın her türlü akarlar .. kontra atak oynamıyoruz sonuçta..
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?önce gitsin taş gibi bi sol kanat alsınlar

ya da sağ kanat

ama çok iyi birini alsınlar

forvet önemli değilbaros ve elmander + sercan forvete yeterli
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?Bence kesinlikle gelmeli. Sene sonunda sozleşmesi bitiyor, uygun fiyata alınabilecek, çok kaliteli bir isim.Kanatlara gelirsek, iki kanat alacağımızı, birinin yabancı birinin de genç,yerli bir isim olacağını düşünüyorum. Sol bek kesinlikle lazım ama piyasada alabileceğimiz sağ bek yok, sabriyi beke cekip eboue sol bek oynar belki. Veya yerli stoper alıp da Ujfa gecebilir beke.
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?sadece 1 oyuncu alma hakkımız yok .. taibki kanat oyuncularıda alıncak.. keşke berbatov alınsa keşke ama düşük ihtimal görüyorum imş yanılırımberbatova sayacağımız para çok büyük bir meblağ olcağı için diğer mevki transferlerinde sorun yaşarız
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?berbatova sayacağımız para çok büyük bir meblağ olcağı için diğer mevki transferlerinde sorun yaşarız

bonservise 2-3 den fazla verilmez ve kendisinede verilcek ücrette bir ayar yapılır artık .. drogbaları falan düşünüyorduk alıyorduk , ona nazaran daha düşük bütçeli olur bu herif .. sözleşmesi biticek yada takımı yoklara oynyan takımlara ve oyunculara yönelmek lazım .. genç vs diyecegimde artık scout izliyo mu napıyo bilmedigimden diyemiyorum bir halt.
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?Ekmek yoksa pasta yesinler yada ayranı yok içmeye tahtırevanla ile gidiyor s...ya sözlerini anımsatan bir transfer olur.
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?net golcü santrforumuz varda ben mi bilmiyorum ?? hala baroşa güveneiliyorsa yarım sezon dahi olsa eyvallah..
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?sol kanatta rierayı henüz tanıyamadık kayseri maçından sonra umut verdi henüz tam kıvamında değil. sonuçta saf kanat oyuncusu. ama kazım forvet, sağ kanatta oynatılıyo. o yüzden saf sağ kanat alınmalı. ah be keita der kaçarım.
 
Cevap: Berbatov Transfer edilmeli mi ?Berbatov gibi oyuncu Galatasaray'da oynasın abi... İyidir... Süper olur hatta...Fakat, bir 10 numara ve kanat oyuncuları transfer etmekte şart oncelikle...
 
Üst Alt