Berber Sorunu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Berberler bile evde tek basina saclarini zor kesiyorlar, bizde yaparsak soyle bir sey olur herhalde

sergio.jpg
DhCsjL6UEAAYUb5

Saç meselesi çok dert olduğundan değil ama hepimiz de her gün evde oturamıyoruz ki. Güya evden çalışma getirdiler ama biz hala tam gaz işten çalışmaya devam.

Ekşi sözlükte bir muhabbet dönüyor. 300 TL’lik makine 1299 liraya satılıyor diye... Bu işte bir bit yeniği var. Aynı marka cihazın MGK3060 modelini ben 234 TL ye aldım. 10 gün önce hem. Şimdi baktım 279.68 TL. normal bir artış.

Kendimi suan Volkan Demirel gibi hissediyorum. Berberime telefon actim ve seni evinden aldirabilirim dedim.

Işin ilginc tarafı şu.. Adam kabul etti. Haftaya randevum var. Adamı sifirdan dezenfekte edip mahremimize alacagiz

Saçı makine ile kısa kesmeye bu kadar karşı olanları anlamıyorum. Saçı kısa kesip güzelce de yıkamak saçın sağlığı açısından çok iyi. Mesela ben sürekli öyle kesiyorum, herkes sevmeyebilir ama saçın sağlığı için fırsat bu fırsat derim.

Üst Alt