Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
161468_uuiuiui.jpg

Profesyonel futbol oyuncusu Berk İsmail Ünsal ile 2010-2011 2.yarısından başlamak üzere 2012-2013 futbol sezonu sonuna kadar sözleşme imzalanmıştır."
 
Cevap: Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da !06.08.1994 doğumludur. mevkisi forvettir. 2010 yılında gaziosmanpaşa'da u-18 kategorisinde oynamıştır. yarım sezonda 12 gol atmıştır. yarım sezon içinde attığı tüm goller ayakla olsa da, kafa toplarında da hakim olduğu iddia edilmektedir. 1.90 metre uzunluğundaki oyuncu "yeni hakan şükür" olarak lanse edilen bir diğer yıldız adayıdır.galatasaray'a transferi hakkında:

adnan sezgin tarafından 500.000 tl bonservis bedeli ile galatasaray'a alındığı, oyuncuya aylık 2.000 tl maaş verileceği iddia edilmiştir.

(Eksisozluk'te bu zatın ismini yazınca 2. sırada veriyor bu bilgileri ismini unuttuğum arkadaş)
 
Cevap: Berk İsmail Ünsal Galatasaray'da !KASIMPAŞA GAZİOSMANPAŞA - Match Details TFF maçında izledim. Kasımpaşa'nın 5 numarası kardeşim oluyor. Öyle denk geldi yani gördük. 94 doğumlu olmasına rağmen aşırı derece büyük duruyor. Zora geldin mi kaçıyor, kolay adamın üstüne doğru oynuyor. Yani anlayacağınız zeki bir forvet. Aralara sızarak güzel pozisyon üretiyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt