GSC Haber - Berkan Kutlu Genoa’da - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Berkan Kutlu Genoa’da

Sürekli opsiyon olmasının bir mantığı vardır, seneyeyi düşünüyoruz sanırım. Acemilikten yapılmıyordur bu satma hamleleri.

Berkan ilk 11 oyuncusu değil direkt milli oyuncu değil kim neden tak diye 5 m€ versin.

Bence Berkan ve Yunus yerine rotasyona 2 tane altyapı oyuncusu alalım kadroya.

Morutani çikaldoyu mohamedi kiralarken de bu seneyi mi dusunuyorduk. Yok pahasına birini arabistana diğerini italya 2ye gönderdik sonra geri geldiler. Mantık falan yok.

Okan Buruk, Günay Güvenç'i tercih etti. Berkan Kutlu "Benden bu kadar" dedi. İtalya'nın yolunu tuttu.

Türkiye doğumlu bir kaleci alamadığı için Galatasaray, Almanya doğumlu Günay'a imza attırdı. Bu da İsviçre doğumlu Berkan'ın Şampiyonlar Ligi kadrosunun dışında kalması anlamına geliyordu.

Berkan Kutlu'nun ayrılma sebebi; Şampiyonlar Ligi kadrosuna isminin yazılmayacak oluşu. Yurt dışında doğan yerli futbolcular için 4 kontenjanı var. Berkan, UEFA kadrosunda 4 oyuncu sınırına takıldı. Bu yüzden ayrıldı.

İlköğretim Türkçesine sahip bir muhabirin haberine göre sebep Levent Tüzemen değil imiş.

bu adamı gönderen taraftara hocaya
ağır küfürler ediyorum
Recep Ramos

3-5 taraftar veya Tuzemen için gittiyse camiasına ayıp etmiş. Sezon başlamışken hemde. Ama bende gitme sebebinin bu olmadığını düşünüyorum. Çünkü kulüpler bir günde oyuncuyu almaya karar vermiyor. Uzun süredir bu pazarlık varmış Genoa ile. Maaşı da cezbedici değildi. Belki sıkıldı. Biraz da Avrupa'da takılmak istedi. Yolu açık olsun. Her ne kadar donecek olsa da.

Okan Buruk, Günay Güvenç'i tercih etti. Berkan Kutlu "Benden bu kadar" dedi. İtalya'nın yolunu tuttu.

Türkiye doğumlu bir kaleci alamadığı için Galatasaray, Almanya doğumlu Günay'a imza attırdı. Bu da İsviçre doğumlu Berkan'ın Şampiyonlar Ligi kadrosunun dışında kalması anlamına geliyordu.

Berkan Kutlu'nun ayrılma sebebi; Şampiyonlar Ligi kadrosuna isminin yazılmayacak oluşu. Yurt dışında doğan yerli futbolcular için 4 kontenjanı var. Berkan, UEFA kadrosunda 4 oyuncu sınırına takıldı. Bu yüzden ayrıldı.

İlköğretim Türkçesine sahip bir muhabirin haberine göre sebep Levent Tüzemen değil imiş.
1. Kullanılan dilden ziyade, kurulan cümlelerin haddinden fazla hüküm içermesinde sakatlık var. Bir muhabir, adı üstünde haber veren adamdır; davacı-davalı-hakim-savcı-avukat rollerinin hepsini birden üstlenip götünden senaryo uydurmak, üzerine vazife değildir...

2. Levent Tüzemen' in bomboş ve gereksiz bir adam olduğunu sıkça ifade etmiş biri olsam da sebebin kendisi olmadığı ihtimalini daha güçlü görüyorum...

Şu ekonomik ortamda 7-8 milyon TL maaş çok az gerçekten. Fazlası teklif edilmiştir; en iyi performans gösterdiği maçtan sonra bile haftalarca süre alamayan bir futbolcu olarak tercihini gitmekten yana kullanmıştır. Ben de olsam öyle yapardım doğrusu...

Durum tespiti yaptım, o durumu savunmadığımın anlaşılmış olmasını umardım. Belki de anlaşılmıştır, bu saatte onu da anlayamadım doğrusu!:)
Evet sizi anladım. Televizyon ekranında oyuncuna bu tur bir terbiyesizlik yapan kisi eski kulüp başkanı bile olsa cevabi verilmeli. Oyuncunun hakkini savunmazsan oyuncunun sana olan saygisini ve guvenini kaybedersin.

Üst Alt