Berkan Kutlu'ya Teklif Geldi İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Berkan Kutlu'ya Teklif Geldi İddiası

Hucumda kara delik ama savunmada Hızır Reis. Sizler kadar her maci takip etmiyorum ama ben suanda Berkan kadar koşan birini gormedim. Eskilerden Gattuso da sahanin her yerindeydi. Dun, Kerem icin EPL takimlarinin yerinde olsam Kerem'i 60 - 70'lerden sonra oyuna alip kaos yaratirdim yazmistim, bugun de Berkan'i alirim, 1 - 0 filan ondeyken koy oyuna ve deli gibi koşsun.
Yani bilemiyorum, 10 milyon yabanci serbest iken iyi ama sınır varken cok da iyi degil gibi. Hele bir de Lazio macinda iyi oynarsa 15'leri gorur.

Niye herkesi satma derdindeyiz? Adam akıllı omurgası oturmuş bir kadro oluşturalım. Şampiyonluk, Avrupa'da üst turları yakalayan istikrarlı bir ekip görelim. Ondan sonra teklif gelen satılsın. Her sene onlarca transfer baydı artık. 2000-2012 kadroları gibi ezbere sayabileceğimiz bir takımımız olsun artık.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Niye herkesi satma derdindeyiz? Adam akıllı omurgası oturmuş bir kadro oluşturalım. Şampiyonluk, Avrupa'da üst turları yakalayan istikrarlı bir ekip görelim. Ondan sonra teklif gelen satılsın. Her sene onlarca transfer baydı artık. 2000-2012 kadroları gibi ezbere sayabileceğimiz bir takımımız olsun artık.

Ya zaten su sokul yabanci kurali yüzünden ne berkan ne Kerem nede taylani satabiliyoruz zaten

12-13+ bonuslar idealdir. Yerine Bjk almayacaksa Can Bozdağan'ı alabiliriz o çocuktan bir şeyler çıkabilir. Onun dışında Salih Özcan gayet idealdir ve Göktan Gürpüz diye bir oyuncu varmış Dortmund alt yapısında sezon sonu sözleşmesi bitecek istatistikleri iyi gibi o denenebilir bence. Bartuğ var tabi bir de ama tempo olarak zayıf kalır gibi.

Son düzenleme:

yönetim ve hoca satış yapma amaçlarını belli etti zaten. kulüplerin battığı bu noktada ki döviz yükselmeye devam ediyor, satış yapmak zorundayız. senede 1-2 satış yapılabilir bence ama hemen yerlerini yeni iyi scout transferleri ile doldurmak şart. bu döngüyü bi şekilde oturtmamız lazım.

Üst Alt