GSC Scout - # Berkay Yılmaz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Berkay Yılmaz

1703074632260.png

Doğum Tarihi: 25.02.2005
Boyu: 1,82 m
Uyruk: Türkiye, Almanya
Mevki: Sol bek
Oynadığı Takım: Freiburg
Sözleşme Bitiş Tarihi: 30.06.2025

Gurbetcilere gore yakindan ilgileniyoruz..

Nevzat Dindar: "Galatasaray, 18 yaşındaki sol bek Berkay Yılmaz ile anlaştı. Oyuncu tarafı tamamen bitti. Kulüp tarafında çok küçük detaylar konuşuluyor."

Bunu pek gözüm tutmadı. Yabancı iyi bir solbekle rotasyon için Levent Mercan veya Yusuf Özdemir' in alınmasını tercih ederim...

Oynatmayacaksiniz almayin kardesim klubu fenere cevirdini eyup aydin diye bir adam alindi 10 dk bile sahaya konulmadi adam inmi cinmi goremedik bu cocugada yazik almayin oynatmaz bizim muthis hocamiz halen ndombili oynatir

Video'ya bakarak yaziyorum oyle cok ahim sahim bir sey goremedim ben. Boey'in olmamisi gibi oldugunu soyleyebilirim. Zaten defansif skills diyor pas namina birsey de goremedim ki bizim en buyuk kanayan yaramiz zaten Boey bu konuda vasati asamiyorken bir de bunu sol bek de gormek ... Yani detayli inceleme ve veri yok elimizde izlenip begenildiyse bize de beklemek duser ama gercektende BAY'dan fazlasini vaat etmiyor bana bu izlediklerim hatta guc olarak BAY cok daha iyi malum devsirme solbekimiz.

Transfermarkt'da bir Mod sunu yazmis. Yani almancasini. Bu türkce versiyonu:

Ofansif olarak çok güçlü: teknik olarak becerikli, iyi bir genel bakışa sahip, hızlı ve tehlikeli. Öte yandan defansif olarak şu ana kadar 3. ligde bile çok şey öğrenmek zorunda kaldı (pozisyonel oyundaki zayıflıklar ve genellikle çok aceleci bir yaklaşım). Genel olarak, çok fazla potansiyeli olan ancak hala geliştirilmesi gereken kaba bir elmas.

Üst Alt