Bernardo Silva Manchester City'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bernardo Silva Manchester City'de

Seneye Beşiktaş'a içinde Real Madrid-Man City-Roma olan bir grup çıksa da güzel maçlar izlesek biraz. Beşiktaş da güzel futbol oynuyor.

Seneye Beşiktaş'a içinde Real Madrid-Man City-Roma olan bir grup çıksa da güzel maçlar izlesek biraz. Beşiktaş da güzel futbol oynuyor.
Bjk iyi futbol oynuyor diyemi aynı gruba düşsünler istediniz yoksa bejeke hepsinden 7-8 yesin rezil olsun diye mi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Juventus örneği de karşı tez olarak verilebilir ama heriflerin transfer politikası bana göre harika: Sterling (22), Sane (21) Jesus (20), Stones (22) Bernardo Silva (23) transfer için ismi geçenlerden en yaşlısı Walker (26), Mendy (22), Fabinho (23)

2 sene önce aldıkları De Bruyne bugün 25 yaşında.

Son düzenleme:
Juventus örneği de karşı tez olarak verilebilir ama heriflerin transfer politikası bana göre harika: Sterling (22), Sane (21) Jesus (20), Stones (22) Bernardo Silva (23) transfer için ismi geçenlerden en yaşlısı Walker (26), Mendy (22), Fabinho (23)

2 sene önce aldıkları De Bruyne bugün 25 yaşında.

Iyı de bazı oyunculara aşırı çok para harcadilar

Stones, Sterling ve Sane mesela.

Monaco, Martial'i 60 milyon euroya satmıştı bunu da en az 60 milyona satmıştır.

Daha ellerinde Fabinho,Bakayoko,Lemar,Mbappe,Mendy,Sidibe gibi de gençleri var.

Ayrıca ben Guardiola'nın seneye Sane'yi keseceğini düşünmüyorum ya neyse. Sane büyük yıldız olacak.
Kesmez. Hep övüp duruyor çünkü.

Çok iyi bir oyuncu. EPL ye bu kadar çabuk adapte olacağını tahmin etmemiştim. Ilk yılında tökezler diyordum da çocuk kısa sürede alıştı ve iyi de bir performans sergiledi.

Dehşet bir futbolcu. Schalke başarısız bir kulüp olsa da çok iyi hatta süper altyapıları var. Fabrika gibiler hep yenileri geliyor arkadan.

sent via GSC

Ayrıca ben Guardiola'nın seneye Sane'yi keseceğini düşünmüyorum ya neyse. Sane büyük yıldız olacak.

Iyı sezon geçirdi, bu kadar tecrübesiz olmasına rağmen takıma katkı sağladı, premyer lige alıştı.

Cok para ödediler lakin. Schalkede iyiydi ama mukemmel filan değildi, daha yeni full sezon oynuyordu

Son düzenleme:
keltos önce gitsin cok iyi bir golcü bulsun aguero ve henuz bebe olan jesusla olmaz bu is aguero zaten bir var bir yok

ve keltos sampuan olmak istiyorsa messi gibi oyun icinde lidere ihtiyacı var ne david silva ne sarı cocuk onun ilacı olamadılar

yoksa ilk 4 icinden gezinip durur takımı

Cok iyi bir transfer oldu, sanirim bunlar David Silva'yi yollayacaklar gibi geliyor bana.
???
355cbe3292d2ba130720d80b08bbe281.jpg

Üst Alt