Tier 3 - Bernat, Icardi ve Paredes, Galatasaray’a Geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Bernat, Icardi ve Paredes, Galatasaray’a Geliyor

ACL sakatlığı geçirmiş, 30 yaşında bir bek oyuncusunun transfer edilmesini istemem normalde. Ancak Bernat çok başka bir adam; isminin tarihin en iyileri arasında sayılması gerektiğini bile düşünmüşümdür. Makul bir bedelle transferi mümkün olursa, diğer ismi geçenlerin alayından önde tutulmalı. Pek ihtimal veremiyorum doğrusu...
kaç kere izledin?

Galatasaray, Icardi ve Paredes dışında Juan Bernat'ın transferi için PSG ile görüşmelerini sürdürüyor. (Foot Mercato)

bu iş bitmiş

kaynak:keramettin tanrıverdi

Kaynak hiç bu kadar güvenli olmamıştı. @Keramettin TANRIVERDİ diyorsa bu iş bitmiştir gelmezse eğer üçü de sezon sonu, hatunlar konusuna mod yapmak zorunda beni

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bernat iyi sol bek diye hatırlıyorum. Çok teknik bir oyuncu lakin yabancı sınırını ne yapacağız? Beklere genç scout transferlerine gitmek daha doğru olurdu. Parlatıp satabileceğimiz oyuncular lazım maaşı da yüksektir.
Ys bana kalasa kazimcana güvenirim. Ciddi potansiyel, sag beki yine yabanci yaparim

Üst Alt