Haber - Beşiktaş 1 Milyon Euro Yolladı, Kayserispor Geri Gönderdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş 1 Milyon Euro Yolladı, Kayserispor Geri Gönderdi!

1676722358776.png

Kayserispor, Beşiktaş'ın Onur Bulut transferi için yolladığı 1 milyon euroluk serbest kalma bedelini siyah-beyazlılara geri gönderdi.

Onur Bulut'un sözleşmesini haksız şekilde feshettiğini düşünen Kayserispor, konuyu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na taşıdı.

[A Spor]

Daha geçen gün dedim normalleşmeler başlasın Kayseri cephesi bunların üzerine fena gider demiştim, depremden hemen sonra olduğu için Kayseri cephesi normal olarak sessiz kaldı ama bundan sonra her geçen gün olay büyüyerek gider.

Daha geçen gün dedim normalleşmeler başlasın Kayseri cephesi bunların üzerine fena gider demiştim, depremden hemen sonra olduğu için Kayseri cephesi normal olarak sessiz kaldı ama bundan sonra her geçen gün olay büyüyerek gider.
Kayserilileri tanımamışlar. Kayserili döktüğü biti bile unutmaz. Katakulliye getirip adamı almak öyle kolay değil.

Tweet altinsa da reknklilere gelince bedavaya verirler yazmislar. Lan 3 ay sonra sozlesmesi bitecek herif icin fener serv anlaşması imzaliyordu sonra sozlesme uzattik aciklaması geldi ki muhtemelen fenere gitme anlasmasindan birisiydi bu sozlesme imzalama olayı. Hayir oyuncu adamlara birde yazin gidecekti.
Daha garip olanı bu yüzsüz besiktaslilar 1 sezon once bize gelmek istedigini belirten cenki komik paraya almadılar mı hemse biz isterken.
3. Ve son olarak bizden pesin 5 milyon istedikleri herifi 500 bin kira ve komik opsiyonla kadrolarında barındırmıs ve geri göndermiş olmaları.

Bunların taraftarı hangi alemde yaşıyor anlamak güç

Üst Alt