Haber - Beşiktaş 2. Başkanı Engin Baltacı: "Taraftarımız TFF'nin kapısına dayanmaya kalksa, ben onları durdurabilir miyim?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş 2. Başkanı Engin Baltacı: "Taraftarımız TFF'nin kapısına dayanmaya kalksa, ben onları durdurabilir miyim?"

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: "Kalbi, vicdanı olanlar bu akşamı düşünsün. Biz şeffafız, biz adiliz diyenler Allah aşkına bu akşam yaşanan faciayı bir görsünler. Bu nedir ya?"

Engin Baltacı: Hepiniz gördünüz arkadaşlar! Ne diyeyim ya, ne diyeyim! Duygularımı nasıl anlatayım ya! Geçen seneden beri hep aynı şeyi anlatıyoruz. Kalbi, vicdanı olanlar bu akşamı bir düşünsünler.

Engin Baltacı: Bir kulüp başkanı, galip geldiği maçtan sonra çıkıyor hakemlere sallıyor ve hiçbir şey olmuyor. Bizim göz göre göre golümüz yeniyor. İçerde fırıldaklar döndüğünü, raporu nasıl yazsak diye düşündüklerini biliyoruz.

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: Futbolu yönetme iddiasında olanlar her fırsatta, tribünde çirkin tezahürat olmasın, şeffafız, adiliz, aynı mesafedeyiz, güveniliriz diyenler Allah aşkına bu faciacı görsünler ya! Bu nedir ya, bu nedir!

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: Biri çıkıp ya aksini göstersin, ya özür dilesin. Desin ki 'Arkadaşlar golmüş, penaltı değilmiş, özür diliyoruz sizden' desinler. Şerefsizim öpüp başıma koyacağım, gidip kapısında özür dileyeceğim. Bu nedir arkadaşlar, bu nedir!

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: Beşiktaş camiasına bu kadar ön yargılı davranmayı bize kim açıklayabilir? Yarın benim taraftarım TFF'nin kapısına dayanmaya kalksa, ben onları durdurabilir miyim?

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: Şimdi beni PFDK'ya sevk edecekler. Niye? Sportmenliğe aykırı hareket. TFF bize geçen sene "Mantık dışı" dediğinde hakaret olmuyor mu?

Engin Baltacı: Yan hakemin pozisyon bitmeden bayrağını gördünüz mü? Korner atıldığı anda bayrak havada. Çizgiyi gösteriyor. 4. hakem de bizim kulübeye dönüp, dışarıdan geldi diyor. Şimdi haberini alıyoruz ki, pozisyon faulmüş gibi rapor düzenlenmeye çalışılıyor.

Beşiktaş yöneticisi Engin Baltacı: Yarın VAR kayıtlarını açıklasınlar. İptal edilen golde çizgi çizebildiler mi?

Engin Baltacı: Asla 'Sonra açıklayacağız, önce açıklayacağız' diyenlerden değiliz. Biz gördüğümüzü söylüyoruz. 'Yanlışsınız' diyoruz, yanlışlarını düzelteceklerine bizi düzeltmeye çalışıyorlar. Bu penaltıyı her takıma çalabilir misiniz? Düşman olduğunuz takıma çalarsınız.

İstifa sesleri?

Beşiktaş İkinci Başkanı Engin Baltacı: "Onlar bu akşamın konusu değil."

Hatayın yürüyerek 5 attığı bir takıma dışrdan çevrilmiş bir top için anca sizin gibi ezik bir camia bu kadar ağlar zaten.. kendi taraftarınız size inanmamış trübünler boş gelenlerde istifa diyor siz ne anlatıyorsunuz oğlum???

şuursuzlar insan tartışmalı bir pozisyon için itiraz eder anlarım da çizgiyi en az 10 cm geçmiş top için mi ağladılar!

Üst Alt