Beşiktaş 96 Milyon Dolar Kredi Çekti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 96 Milyon Dolar Kredi Çekti!

Farkli oldugunu, faiz yükünü hafifletmis olabileceklerini ben de anliyorum.
Ancak, Dolar ile kredi özellikle su dönem cok riskli.
Faiz yükünü hafifletsen bile bu borcu idare edemeyecek duruma gelebilirsin bir an.

@namelessone001

Beşiktaşlının finansal sorunsalı : Milyonlarca borca batmıs,iflasın esiğinde bir adamın, en değerli varlıklarını satarken kredi cekip; gayrimenkul zengini adamın borcuna takılması..Kayyum falan bekleyin siz hala..Oguzhan 150 milyon demekle çözülmüyor bu işler..

bize laf atıyolar ya güya batacakmısız falan,durumlarını bi GSlı güzel anlatmış.

Aynısını bizim iş bilmez dursun da yaptı.
Arazileri satıp borçlara yatıracam dedi.

Aldığı parayı kırdırıp daha ilk dakika da % 30 kaybettirdi sonra borçlara yatırdı daha sonra İlk iki sene yaptığı pahalı ve yaşlı transferler sonucu borç artti gidip bir daha bankalardan borç kullandık

Yani geldiği zaman ki borç ne ise şu anda aynı tek fark artık elimizde arsa kalmadı.

Amaç belli 3 büyükleri borçlar ile hareket edilemez hale getirip satmak.

Bu konuda en rahat bizdik dursunla birlikte elimizden arsaları alıp borcu eritmeyerek fener ve bjk ile aynı borç seviyesinde gayrimenkulsuz bir şekilde kalmamız sağlandı.
Artık onlarla aynı durumdayız.

Gün yüzü görme DURSUN!

Reis,şu hükümetin köpeği dinozorlar Aysal'a Riva için onay vermediler ya işte o zaman geçmiş olsun araziler bir şekilde peşkeş çekilecek para çarçur edilecek dedik.Lanet olsun ki yine haklı çıktık.

döviz gelirin varsa riskin yok, ayrıca kur riskini hedge edebilicek enstürmanlar mevcut, önemli olan faiz bu durumda muhtemelen uygundur oran
Farkli oldugunu, faiz yükünü hafifletmis olabileceklerini ben de anliyorum.
Ancak, Dolar ile kredi özellikle su dönem cok riskli.
Faiz yükünü hafifletsen bile bu borcu idare edemeyecek duruma gelebilirsin bir an.

dolar üzerinden borc, he?

tek kazanan bankalar bu anlasmada. TL günden güne deger kaybediyor ve devamli kaybedecek bu hükümet oldugu sürece.

Üst Alt