Haber - Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Sergio Ramos bizden yıllık 15 milyon euro istedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ: "Sergio Ramos bizden yıllık 15 milyon euro istedi"

1692813298253.png

Emre Kocadağ: "Pendikspor maçında TFF ve MHK'den beklediğimiz, alışık olduğumuz şeyler oldu. Maçtan sonra bildiri formu MHK'ye verdik. Onlardan bir geri dönüş oldu. Yan hakemin durduğu nokta doğru ama bayrağı kaldırması, pozisyonun tamamlamadan kaldırması hata olduğunu kabul etti."

Emre Kocadağ: "Biz başkaları gibi 'Elimizde belge var. Onu açıklarız' gibi boş atıp maceralara girmeyiz. Beşiktaş taraftarı bu yaşananların hesabını sorar. Hata olarak geçiştirilemez. Cezası verilmeli. Görüntü yok bahanesine sığınmasınlar. Beşiktaş'ın ayarlarıyla oynamasınlar."

Emre Kocadağ: "Pendikspor maçındaki olay hata değil, art niyet! Bizden iki puanımız alınmıştır."

- Talisca?

Emre Kocadağ: "Taraftarın Talisca için bir beklentisi varsa biz bunu görmezden gelemeyiz. Girişimimizi yaptık ancak kulübü şu an böyle bir durum düşünmüyor."

Emre Kocadağ: "Oyuncunun Türkiye'ye gelme durumu olursa girişim yapmayız demiyoruz ama oyuncu dün oynamış, golünü atmış. Böyle bir durum olursa takipteyiz zaten."

- Sergio Ramos?

Emre Kocadağ: "Sergio Ramos bizden yıllık 15 milyon euro istedi. Ben Beşiktaş'ın iyi niyetle başarılı olmasını isteyen taraftarı anlıyorum. Bizim de hedefimiz, amacımız bu. Ama burada Beşiktaş bir oyuncuya 15-20 milyon euro vermedi diye eleştiri yapmayı anlayamam. Duygusal olarak anlarım ancak sosyal medyada bu konu hakkında bize söylenenleri anlayamam."

- Transfere sponsor arıyormusunuz?

Emre Kocadağ: "Şu an 'Transfer için para vereceğim' diyen bir Allah'ın kulu olmadı. Öyle bir talebimiz de zaten kimseden olmadı. Başka takımlarda bu var. Futbol, çok ciddi kirli işlerin döndüğü bir yer. Federasyonun, bir araştırma yapması lazım. Bu insanlar kim, kimlerle oturup kalkıyor? Bu transferleri yapan, ismini açıklamak istemeyen hayırsever vatandaşlar kim?"

Eskiden sadece fener yönetimleri / taraftarı vs midemi bulandırırdı, BJK'liler ile o noktada bulşuyorduk (kendi adıma) . Şu Gedson olayı + rizelerden beri en az onlar kadar tiksiniyorum. Gün geçtikçe kendini bir halt zanneden, bir şey başaracakmış gibi davranan sanal reklam gibi bir şey oldu ya adamlar.

Üst Alt