Haber - "Beşiktaş aslında Hatay ve Gaziantep'in küme düşmesini de istiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber "Beşiktaş aslında Hatay ve Gaziantep'in küme düşmesini de istiyor"

Emrah Kayalıoğlu:

“Hatay ve Gaziantep mevzusunda "UEFA kuralları uygulansın" diyenler, herhalde maddenin tamamını istiyordur. "28.03'ü uygulayın ama 28.04'ü uygulamayın" olmaz. 28.04 ne mi? İlgili kulüplerin bütün hak edişlerinin yok sayılması.”

“UEFA'nın bu maddesinin kısmen değil, tamamen uygulanması gerektiğini savunuyorlarsa, Hatay ve Gaziantep'in hak edişlerinin ne olacağını da kamuoyuna bir zahmet anlatsınlar. Ya da 28.04 uygulanmasın ama 28.03 uygulansın diyorlarsa bunun mantığını da anlatır Beşiktaş herhalde.”

Zeki Uzundurukan: "Tescil edilen maçlardan geriye dönüş olmaz. Ahmet Nur Çebi'ye şunu sordum; Bu maçları kazanmış olsaydınız yine bunu isteyecek miydiniz? Bu bir fırsatçılıktır. Oynamışsın kaybetmişsin. Diğer takımların alın terine yazık değil mi?"

Zeki Uzundurukan: "Ortada hiçbir, şey yokken tribün baskıyla mücadele var. Gereksiz bir mücadele. Buradan hiçbir şey çıkmaz. Çünkü tescil edilen maçları nasıl yok sayacaksınız? Kamuoyunu oyalamaktan başka bir şey değil. Buradan hiçbir şey çıkmayacak, göreceksiniz."

Zeki Uzundurukan: "Kulüpler Birliği'nde yer alan tüm takımlar aynı görüşü savunsa bile, ben TFF'nin kararından döneceğini düşünmüyorum. Başkan Mehmet Büyükekşi ile yaptığım görüşmede bu sonucu çıkarttım. Gereksiz bir mücadele..."

[A Spor]

Lannnn bunu günler öncesinde yazdım. Hatta ekşide bir bjklinin entrysi debeye girmişti.

Antep ve Hatay küme düşsün, rahatlayacak misin? demiştim. Şimdi aynı minvalde tepki veriliyor.

Üst Alt