Haber - Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: "%99 şampiyon biziz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi: "%99 şampiyon biziz"

Dediklerine %99 katılıyorum başkanın, Afrika uluslar kupasında şansları gayet yüksek, şampiyon olurlarsa şaşırmam

Neyse dış görünüşüyle ilgili dalga geçmeyecem, çoluğumuz çocuğumuz var ama şansını çok zorluyor küçük ahmet.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

A Spor'da konuşan Ahmet Nur Çebi, transfer üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Yüksek maliyetli transferleri doğru bulmuyorum"

Beşiktaş Başkanı sözlerinin devamında; "Türk futbolu adına bu transferleri doğru buluyor musunuz, doğru bulmuyorum. Bunun sonu yok. Bunları hala yapmaya devam ediyorsak, bu doğru değil. Süper Lig'de maksimum 23-25 milyon euro bütçeli bir takım yaparsanız gelir ve giderinizi dengelersiniz. Vergi ödemeyip, banklara borçlanarak, kurlar artarken kulübü sıkıntı sokarak... Sonra da vergi dairesine gideceksiniz, benim borcumu erteleyin diyeceksiniz. Bizim belirli limitlere inmemiz lazım. Suudi Arabistan bu sene ikiye katladı fiyatları. Transferler geç oluyor, karşınıza şu geliyor, "Ben biraz daha beklemek istiyorum. Suudi Arabistan'dan teklif bekliyorum." Transfer kolay bir şey değil. Transferde oyuncunun gönlü olacak. Takımı bırakacak. Ailesi onaylayacak. Tüm bunları bir araya getirdiğinizde zaman alıyor. Artan fiyatlardan dolayı birçok iyi oyuncu beklemeyi tercih etti. Biz de çabuk alalım diye çok hızlı transfer yapmayı tercih etmedik. Hocanın istemediği bir oyuncunun şu anda takımda olduğunu düşünmüyorum." açıklamasında bulundu.

Ulan ne kolpa herifsin, hiç utanman da yok. Sen daha cok ağlayıp yalvarırsın.

Nur Çebi sen nasıl zengin oldun nasıl bu paraları kazandın bu kafayla bilmiyorum ama normalde bakkala çırak bile olacak kadar kafan basmıyor kratercigim..

Üst Alt