Haber - Beşiktaş: "Beşiktaş-Pendikspor maçı tekrarlansın!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş: "Beşiktaş-Pendikspor maçı tekrarlansın!"

Hayatımda bu kadar ağlak kulüp görmedim. Son yıllarde 8taş çok antipatikleşti. Fenerle yarışıyorlar antipatiklik konusunda.

Şunları görünce Molde, Ljubljana falan çok sempatik geliyor adama. Futbolun içine eden rakiplerimiz var. Bir eğlence aracını toplumsal nefrete dönüştürüyorlar.

Gol olduktan sonra bayrağı kaldırsa yine geçersiz sayılacak, bunu bilirken sırf prosedüre uygun davranmadığı için maç tekrarını isteyen takıma boşuna küçük demiyoruz.

Pendikspor, bunların geçen seneki ayıplarını da referans göstererek bir açıklama yayınlasa iyi olur.

Pendikspor yerinde olsam sunlara 3 puan vérin bizi maglup sayinda aglamayi kessinler diye aciklama yapardim ben Boyle rezil camia gormedim

Ligimiz 3 temmuz sonrasında şike suçlularına hak ettiği cezayı verEmediği için, bu gün bu adamların dili bu kadar uzadı, arsızlık muteber oldu.

Federasyon fenerbahçeyi aleni bir şekilde kolladığı için, bunlarda benzer tavrı görmek istiyor.
Bu tip kamuoyunu kışkırtıcı açıklamaların önüne geçmek için, siyasetin spordan elini çekmesi, federasyon ve kurullarının her kes ve her kesime adil ve eşit olması gerekmektedir.

Ayrıca dünkü maçta ofsayt teknolojisini gördük, bizim ülkemizde bu pozisyon 1 hafta konuşuldu.
Tüm dünyada yıllardır kullanılan bu teknolojilerin, bu kadar yatırım ve teşviğin akıtıldığı ülkemizde kullanılmaması da, futboldaki kaosun bazı kesimlerin işinemi yarıyor sorusunuda aklımıza getirmeli.

Üst Alt