Haber - Beşiktaş: "Bu ligi hangi vicdanla tescil edeceksiniz?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş: "Bu ligi hangi vicdanla tescil edeceksiniz?"

Fener kazansaydı bunlara vereceklerdi 5 puanı.

Fener kazanamayınca fenerin ikincilik gitmesin diye bunlar 5 puandan oldular.
İsteselerde veremiyorlar. Tahkim kurulu kararı var geçmişten. Alt liglerde bir olayda bunların istedikleri gibi karar almış TFF daha sonra bir takım Tahkim'e başvurmuş ve Tahkim kararı değiştirip şu anki kararla aynı kararı vermiş. Yani TFF istese bile değiştiremez çünkü ortada Tahkim kararı var. Bunu bile anlayamıyorlar. Eğitim çok önemli.

Eskiden bu tip şeyler resmi makamlara yakışır şekilde yazılır ve paylaşılırdı. Şimdi ise 16 yaşındaki sevgilisine carlayan sidikli kızlar gibi ama öyle dedin ama böyle dedin ınngaaaa sen görürsün tarzında.

Hayir herseyi gectim ki gecmemek gerekiyor oynanmis ve tescil edilmis sonuclar ortada.. Abi bu takimlar kafalari attigi icin ya da ekonomik hatalarindan dolayi vs cekilmediler. Dram yasandi, oyunculari, yoneticileri, hocalari can verdi. Halk harap bitik durumda, sizin derdiniz "oradan 3 puan alsak suradan 2 daha gelse" kafasinda cakalliklar dusunuyorsunuz. Ahlaksizlar ya. Uzun zamandir diyorum, biz biraz daha kopup gidelim bakin nasilda play-off vs.. zorlamalari varsa onumuze koyacaklar daha... bu konuyu tekrar gundeme getirecekler. Umalim ki hukumet degisir. Degismezse, mevcut duzenden guc alip devam edecekler. Hos, hukumet degisse seneye yeniden yapilanirlar ancak suanki duzeni kurmalari zaman alacak. Atanmislar bir gitsin hele.

Bu adamların hiç mi hukukçusu yok danışacağı. Sıradan aklımla ben biliyorum anayasanın önemli maddelerinden biri olan "Kazanılmış Haklar Kanunu"nu bu kulübü yönetenler bilmiyor. Sen hangi hakla takımların oynayıp kazandığı puanlarının geri alınmasını talep edebilirsin. Senin elinden geçmiş yıllara ait kazandığın bir kupa ya da bu sezona ait bir puan silinebilir mi sen kulüp olarak bunu talep ediyorsun arsız şekilde.

Ekli dosyalar

• idare-hukukunda-kazanilmis-hak.jpg
    idare-hukukunda-kazanilmis-hak.jpg
    15.4 KB · Görüntüleme: 21
Üst Alt