Beşiktaş, Chelsea'den Michy Batshuayi'yi Kiraladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Chelsea'den Michy Batshuayi'yi Kiraladı

abubakar ın kadro dısı kalana kadar ki performansı bjk yi sampiyon yaptı bana kalırsa. finali de ghezzal getirdi. aboubakar olmasa mümkün değildi yukarılara tutunmalarına gecen sene. bundan da aynı performansı alırlarsa en büyük adaylardan gene bjk
Neyi Ghezzal getirdi mesela

Naptı son 3 maçta

Penaltı atarak mı getirdi

Yoksa öncesinde Makatspora saçma goller attırarak mı

Neyi Ghezzal getirdi mesela

Naptı son 3 maçta

Penaltı atarak mı getirdi

Yoksa öncesinde Makatspora saçma goller attırarak mı
son viraja kadar bizim maç harici diğer maçları çok takip etmedim ama son 5 maç gördüğüm kilit adam ghezzaldı. sezon başı da gördüğüm aboubakar. sana istatistik söyleyemem suan da benim futbolu nası okuduğumu bilirsin, ona göre konusuyorum bos yapmam bunu da cok iyi bilirsin keramettin.!

son viraja kadar bizim maç harici diğer maçları çok takip etmedim ama son 5 maç gördüğüm kilit adam ghezzaldı. sezon başı da gördüğüm aboubakar. sana istatistik söyleyemem suan da benim futbolu nası okuduğumu bilirsin, ona göre konusuyorum bos yapmam bunu da cok iyi bilirsin keramettin.!
Lan at kafası son 3 maçta bizle Gümrük'e yenildiler, Göztepe'yi de bizim aldığımız rezalet stoperin penaltısıyla zoraki yendiler.

Hangi son 5 maçtan bahsediyorsun sen yine, diğer bir maç da Hatay zaten.

Üst Alt