Beşiktaş Derbisi İlk 11'imiz Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Derbisi İlk 11'imiz Belli Oldu!

CtITpVwWgAAEBBO.jpg:large

Galatasaray XI:
Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Carole, Tolga, Selçuk, Yasin, Sneijder, Bruma, Derdiyok.

Yedekler: Cenk, Hamit, Linnes, Sinan, Semih, Josue, Cavanda.

Son düzenleme:
Yedeklerde De Jong'un olmaması kötü olmuş.Riekerink orta sahamız düştüğünde geçen haftaki gibi hamle yapmazsa bu sefer 3 puanla veya 1 puanla kurtaramayız.Hamit veya Josue'yi oyuna almalı gerektiğinde.

Değişiklik için 80'i falan beklememeli.

Bu maçta Joseu yi beklerdim 11 de.Topa daha çok sahip olup orta sahada yıkardık kargaları.Yasinin silinip gideceğini düşünüyorum.

Ortasahayı kaybederiz muhtemelen, o yüzden geriye yaslanırız Bruma-Yasin ile sürpriz yapamazsak işimiz zor. De Jong yedeklerde de yok adamlar da Gökhan-Atiba oynuyor Tolga tek başına nereye kadar direnecek göreceğiz. Selçuk'un destek vermesi tempolu oynaması lazım ama nerde.

bu 11in çıkacağı geçen haftadan beri belli burada sorun yok.
ama rize maçındaki gibi oyunu okuyamayıp müdahele etmezse maçı şimdiden kaybettik diyebilirim.
maç sırasında oyunun içinde kalıp oyuncuları uyarmalı.öyle kulübüde oturup beklemekle olmaz sonuçta derbi maçına çıkıyorsun.gerekirse hakemle diyaloğa gireceksin yalandan itiraz edeceksin.efendilik de bi yere kadar.oyuncu kulübeye baktığında hırslı ve kendinden emin adam görmek ister keza ben de

Gene sabri gene sabri ulan cavanda yedek icin mi alindi? Hadi linnesi gectik artik hoca oynatmiyorda sabri ne allah askina

Yedeklerde De Jong'un olmaması kötü olmuş.Riekerink orta sahamız düştüğünde geçen haftaki gibi hamle yapmazsa bu sefer 3 puanla veya 1 puanla kurtaramayız.Hamit veya Josue'yi oyuna almalı gerektiğinde.

Değişiklik için 80'i falan beklememeli.

selçuk muhabbetine de jong sakattı sakatlığı riske edilmedi vs deniyor diye düşünmeye başladım.

Üst Alt